Jak pozbyć się tłuszczu z ramion – Gosia Klos

ramiona-trening

Jak pozbyć się tłuszczu z ramion – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Wiesz już bardzo dużo na temat zdrowego odchudzania. Jeżeli Twoja dotychczasowa dieta znacznie odbiegała od produktów zalecanych w tym rozdziale, i chcesz ją zmienić dla swojego dobra, pamiętaj, żeby zmiany w diecie wprowadzać powoli, ale systematycznie. Tak, by diametralny zwrot w rodzaju przyjmowanych pokarmów nie był szokiem dla organizmu.

Długotrwały i jednostronny schemat odżywiania powoduje, że utrwalają się pewne mechanizmy wydzielnicze gruczołów trawiennych. Twój organizm we właściwy sobie sposób będzie reagował na wszelkie zmiany w twoich nawykach żywieniowych. Dlatego ja swoim podopiecznym zmieniam co 4 tygodnie dietę jak i trening.

Chcąc schudnąć usuń ze swojej diety niezdrowe tłuszcze. Poniżej znajdziesz ich listę.
Usuń ze swojej diety następujące tłuszcze:

  • Zrezygnuj z wszelkich tłuszczów typu trans: margaryn, olejów, maseł roślinnych.
  • Nie kupuj olei rafinowanych.
  • Ogranicz spożywanie ciastek, fast- foodów, frytek, chrupek, chipsów, krakersów, batonów czekoladowych
  • Ogranicz spożywanie słodyczy, wypieków, płatków kukurydzianych, kukurydzianych, zup w proszku, oraz wszelkich półproduktów i mrożonek zawierających tłuszcze trans.
  • Unikaj smażonych długo potraw, przypalonego i spalonego tłuszczu.  Unikaj potraw panierowanych
  • Omijaj szerokim łukiem wszystko, co zawiera w składzie substancje zwane: tłuszczami trans, tłuszczami uwodornionymi, olejami uwodornionymi, olejami utwardzanymi lub olejami częściowo utwardzonymi, tłuszczami utwardzanymi lub tłuszczami częściowo utwardzonymi, izomerami trans.

Aby zacząć jakiekolwiek odchudzanie  najpierw należy oczyścić organizm. Dlaczego? W zależności od stylu życia może być w naszym organizmie cała masa śmieci, które blokują w nim naturalne procesy. Eliminacja słodzików, pestycydów, konserwantów i sztucznych barwników pomoże oczyścić się organizmowi. Te elementy mogą powodować tycie, ponieważ blokują wątrobę. Jeśli wątroba jest zajęta przetwarzaniem dużej ilości toksyn, ciało szybciej odkłada tłuszcz, gdyż wątroba nie ma czasu na jego metabolizm i nie jest w stanie korzystać z tłuszczu jako źródła zmagazynowanej energii. W rezultacie nie tylko przybiera się na wadze, ale uniemożliwia się sobie jej skuteczne zrzucenie.

Dieta pełna toksyn powoduje zwiększenie masy ciała. Po detoksie narządy są w stanie efektywnie wykorzystywać energię, która jest dostarczana podczas posiłków. W naturalny sposób się chudnie, ponieważ wątroba przetwarza jedzenie poprawnie, zamiast przechowywać wszystkie kalorie w postaci tłuszczu.

Oczyszczenie z toksyn powinno polegać na odpowiedniej diecie, ruchu na świeżym powietrzu, pływanie oraz suplementacji. Suplementem mogą być wodorosty, zielona herbata czy kapsułki z czosnkiem itd. Jest to wstęp do diety odchudzającej. Organizm dzięki temu jest lepiej przygotowany, a my nie musimy się katować. Jest po prostu łatwiej i szybciej.

Twój Trener i Dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk