Jak Odchudzić Grube Nogi

Ćwiczenia na grube uda

Jak Odchudzić Grube Nogi

Mięśnie znajdujące się w nogach, udach i biodrach pokrywają prawie 50% całkowitej masy mięśniowej, jaką ma dana osoba, ale podczas treningu lub wykonywania ćwiczeń dla naszego zdrowia są pewne części ciała, którym nie przywiązujemy wystarczającej wagi, a z tego powodu często zapominamy o ujędrnianiu ud w ich najbardziej wewnętrznej części.

Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że ujędrnienie ud ma ogromne znaczenie, nie tylko dlatego, że wewnętrzna część ud często jest dotknięta wiotką, ale także dlatego, że pomaga ustabilizować miednicę i zmniejsza ryzyko wystąpienia lordozy lędźwiowej i innych problemów związane z nieprawidłową pozycją kręgosłupa.

Z poniższej listy pokażę Tobie kilka skuteczne ćwiczenia na wewnętrzną część ud. Wykonując prosty zestaw treningów skoncentrowanych na tym obszarze, dwa razy w tygodniu, 3 serie po 15 powtórzeń, możliwe jest wzmocnienie i ujędrnienie ud, uzyskanie poprawy siły i stabilności okolicy, a także poprawę aspekt estetyczny, ale przede wszystkim poprawa mobilności i zdrowia.

1.Ćwiczenie na boku.

Jak to zrobić: połóż się na boku ze złączonymi nogami i zgiętymi, tak aby głowa, ramię, pośladki i pięta dotykały podłogi. Otwórz kolano od góry w kierunku sufitu, wykonując pełny obrót, trzymając pięty razem, jak pokazano na rysunku.

Powtarzaj ruch w górę iw dół przez minutę i zmieniaj strony; jednak zacznij od obcasów uniesionych na wysokość bioder na górze.

Wew miesnie uda

2.Przysiad do boku.

Oprócz tego, że jest jednym z ważnych ćwiczeń na wewnętrzną część ud, dociera również do tułowia, bioder i dolnej części ciała. Według niej ruch dynamicznie działa na mięśnie, jednocześnie poprawiając zakres ruchu, wzmacniając i wytrzymałość.

Jak to zrobić: ustaw się w pozycji stojącej, ze złączonymi stopami i rękami nad głową. Zegnij kręgosłup w bok, tak aby ramiona znajdowały się po lewej stronie, a biodra po prawej stronie, jak na większym obrazku.

Opuść ręce, wykonując półkole w prawo, wykonując głęboką stronę do przodu, z jedną nogą wyprostowaną, drugą zgiętą nogą, lewą ręką opartą na zgiętej nodze, z ugiętym łokciem i opartą prawą ręką podłoga pośrodku.

Zejdź z podłogi i przywróć ręce do poprzedniej pozycji, podczas gdy lewa stopa powraca obok prawej stopy. Powtórz jeszcze dziewięć razy, zmień strony i wykonaj 20 powtórzeń.

Pamiętaj, że zdrowe jedzenie wyrasta z ziemi i pływa w morzu. Najważniejszy jest zmiana stylu życia. Będą lepsze i gorsze chwile w twoim życiu, ale pamiętaj małymi kroczkami do przodu.

Juz od stycznia wprowadzam treningi online Skype dla większej grupy pań. Będziemy ćwiczyć w większej grupie, ale bez żadnego sprzętu i tylko za jedyne 19.00 zł. Oglądaj mój profil na fb. Będzie się działo!

Jestem szczera i nie przyjmuje wymówek. Wszystko robię na 100%. Jestem TRENEREM OD 20 LAT i będę do końca życia!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk