Jak oczyścić wątrobę i schudnąć już w 72 godziny

odchudzanie

Jak oczyścić wątrobę i schudnąć już w 72 godziny. Jedną z najczęstszych procedur czyszczenia narządów wewnętrznych z toksyn i odpadów jest oczyszczenie wątroby rodzynkami. Taka procedura może zapobiegać rozwojowi wielu patologii, usuwać niepożądane objawy (zawroty głowy, nudności / wymioty, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, blanszowanie skóry). Ze względu na dostępność komponentów procedura jest dostępna dla wszystkich osób.

Zacznij korzystać z moich treningów online, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie kliknij tutaj.

Suszone winogrona zachowują prawie wszystkie korzystne właściwości obecne w świeżych owocach. Zużycie rodzynek jako substytutu cukru przyniesie organizmowi znaczne korzyści w postaci witamin (B1.2, PP); fosfor; magnez; potas; wapń; kwas oleinowy (posiada właściwości przeciwstarzeniowe ze względu na obecność przeciwutleniaczy).

Rodzynki mają korzystny wpływ na stan układu nerwowego, funkcjonalność mięśnia sercowego, jakość tkanki kostnej i skład krwi.Rodzynki mogą oczyścić nie tylko wątrobę, ale także kanały żółciowe (dzięki efektowi żółciopędnemu).

Oczyszczanie wątroby rodzynkami jest jedną z najłagodniejszych procedur. Ta procedura jest idealna dla tych, którzy nie chcą wyczerpać się lewatywą i nieprzyjemnymi pokarmami.

Ciemne rodzynki najlepiej nadają się do przygotowania tego środka. Zawierają najwięcej użytecznych substancji.

Potrzebujesz:

500 ml wody i 250 g rodzynków

Umyj rodzynki. Zagotuj wodę i dodaj do niej rodzynki. Gotuj rodzynki przez 20 minut. Pozostaw napój przez całą noc. Podgrzej trochę go rano i napój na utratę masy ciała jest gotowy. Pij go rano na pusty żołądek. Pół godziny później możesz zjeść śniadanie. Możesz dodać gotowane rodzynki do płatków owsianych, a otrzymasz doskonałe  i zdrowe śniadanie.

Wypróbuj sobie go jutro, aby jak najszybciej zobaczyć najlepszą wersję siebie.

Aby procedura oczyszczania wątroby była jeszcze bardziej skuteczna, warto dodać pokarmy oczyszczające wątrobę do diety: buraki, marchew, jabłka, kapustę, karczoch, ostropest plamisty, szpinak, suszone śliwki. Użyteczne jest ograniczanie spożycia mięsa i produktów mlecznych.

Jeśli wypijesz ten wspaniały zabieg przez co najmniej 4 dni w miesiącu, już będzie dobry wynik!

Pamiętaj, że chce, abyś ty i inni bliscy żyli zdrowym, szczęśliwym życiem! Twoje zdrowie jest cenną rzeczą; opiekuj się swoim ciałem i umysłem, aby móc żyć pełnią życia – pamiętaj, że masz tylko jedno!

Podziel się tym ze znajomymi i rodziną i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

Moje plany treningowo – dietetyczne pomaga kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk