Błyskawiczna dieta spalająca 3 kg w 3 dni

dieta

Błyskawiczna dieta spalająca 3 kg w 3 dni. Lato to czas noszenia szortów, lekkich sukienek i strojów kąpielowych. Ale nie jest łatwo nosić wszystkie letnie ubrania, jeśli Twoja waga jest zbyt duża. Co możesz zrobić, aby to naprawić?

Moje plany treningowo – dietetyczne pomaga kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

Na szczęście jest tak wiele sposobów na odchudzanie, że możesz znaleźć coś, co ci pasuje! W tym artykule chciałabym pokazać Państwu błyskawiczną dietę, która może pomóc obniżyć prawie 3 kg  w ciągu trzech dni. Jedno musicie pamiętać, że trzeba dodać do tego trening, bo inaczej nie będzie efektów.

Ta dieta wymaga specjalnego menu na każdy posiłek dnia. Powinnaś trzymać się tego menu bez żadnych zmian. Podczas tej diety nie wolno spożywać żadnych przypraw ani tłustych sosów. Jednak nadal można używać soku z cytryny i substancji słodzących takich jak miód.

Czas trwania tej diety wynosi trzy dni

Może pomóc w zwiększeniu metabolizmu, spaleniu dodatkowego tłuszczu i napełnieniu ciała energią. Po ukończeniu trzech dni musisz wstrzymać się na cztery dni przed powtórzeniem tego planu diety na kolejne trzy dni. W tym artykule pokażę plan diety, aby pomóc Ci uzyskać zauważalne wyniki w ciągu zaledwie trzech dni.

Czy jesteś zainteresowana? Przewiń w dół, aby zobaczyć menu w tej chwili.

Dzień 1

Śniadanie: kromka ciemnego chleba  z łyżeczką masła orzechowego, pół grejpfruta i filiżanka bezcukrowej kawy.

Obiad: 120g  tuńczyka z 200g warzywa i filiżanka bezcukrowej kawy.

Kolacja: filiżanka zielonej fasoli, 100 g piersi z kurczaka, jedno jabłko i pół banana.

Dzień 2

Śniadanie: kromka ciemnego chleba, jedno jajko na twardo i 1 banan.

Obiad: 50 g batata, 120 g gotowanego kurczaka, jedna marchewka gotowana, filiżanka gotowanych na parze brokułów

Kolacja: jedno jajko na twardo, 100 g twarogu, kromka ciemnego chleba,

Dzień 3

Śniadanie: jajecznica z 3 jaj i jedno jabłko.

Obiad:100 g tuńczyka pieczonego, 100 g kaszy jaglanej i 100 g warzyw gotowanych .

Kolacja:jedno jajko na twardo, 100 g twarogu, kromka ciemnego chleba

Więc jeśli nadal uważasz, że ta dieta jest dla ciebie dobra, spróbuj! Przed rozpoczęciem tego niskokalorycznego planu dietetycznego musisz odwiedzić swojego lekarza. Jeśli chorujesz na coś i chcesz spróbować tej diety, wskazówki lekarza na pewno ci pomogą.

Trening wykonuj w tych 3 dniach siłowe ćwiczenia i cardio tak aby były 2 godziny po głównym posiłku czyli np. obiad. 

Pamiętaj, że chce, abyś ty i inni bliscy żyli zdrowym, szczęśliwym życiem! Twoje zdrowie jest cenną rzeczą; opiekuj się swoim ciałem i umysłem, aby móc żyć pełnią życia – pamiętaj, że masz tylko jedno!

Podziel się tym ze znajomymi i rodziną i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

Moje plany treningowo – dietetyczne pomaga kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk