Jajka – 10 kg w dwa miesiące – Przepis

Jajka – 10 kg w dwa miesiące – Przepis. Jedną z najzdrowszych potraw śniadaniowych, które Ci dadzą energię, jest jajko na twardo. Może pomóc Ci stracić do dziesięciu kilogramów w ciągu zaledwie dwóch miesięcy. Ten przepis zawiera również dużo produktów do spalenia Twojego tłuszczu. Przepis ten  jest  idealnie dopasowany do menu, aby uczynić je interesującym i pożywnym. Pomoże Ci to w krótkim czasie usunąć nadmiarowe kilogramy, ale musisz upewnić się, że pijesz dużo wody podczas tej diety. Codziennie rozpoczniesz od pysznego, wysokobiałkowego śniadania złożonego z jaj, a przez cały dzień jedz małe porcje z białkiem, węglowodanami i tłuszczy . Chude białko można znaleźć w żywności, takiej jak; kurczak, ryby i jaja. Inne pokarmy, które można swobodnie jeść na tej diecie to: grzyby, grejpfruty, szpinak i brokuły.

Przykład posiłków w ciągu  dnia może wyglądać następująco:

Śniadanie: 1 grejpfrut i 2 jajka na twardo
Obiad: 1/2 pieczonej piersi z kurczaka i 100g brokułów
Podwieczorek; Koktajl z owoców z  250 ml wody 
Kolacja: 150g –  porcji ryby i zielona sałata
Ostatni Posiłek; Koktajl z grejpfruta 
Pamiętaj, że to jest tylko przykład posiłków w ciągu dnia i możesz kurczaka zamienić na indyka, rybę na krewetki, a brokuły na kalafior. Staraj się urozmaicać swoje posiłki, jedz dużo warzyw i pij 2-3 L wody.
Nie pij alkoholu, ponieważ nie spowoduje to jedynie zwiększenia toksyn i odwodnienia. Alkohol wyciąga wodę z twoich komórek i może sprawić, że będziesz pragnąć niezdrowego jedzenia, które sprawiło, że przybierzesz  na wadze. Unikaj cukru i napojów gazowanych, nawet jeśli są wymienione jako dietetyczne ( napisane jest na puszce ). Najlepsze rzeczy do picia to oczywiście woda lub zielona herbata, ponieważ doskonale nadają się do hydratacji i usuwania toksyn z organizmu.
Nie smażyć jedzenia podczas przygotowywania posiłków. Chodzi o to, aby jeść smaczne chude białka i ograniczyć do minimum zawartość tłuszczu i cukru w ​​swojej diecie; szczególnie w odniesieniu do cukru. Jeśli możesz tego uniknąć całkowicie. Jeśli poczujesz mdłości, przerwij program dietetyczny. Słuchaj swojego ciała i nie przesadzaj; pamiętaj, że utrata wagi to podróż wymagająca cierpliwości.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk