Internetowy Trener Personalny – Ćwicz z Trenerem we Własnym Domu

trener osobisty 30 dni wyzwania

Internetowy Trener Personalny – Ćwicz z Trenerem we Własnym Domu. Jak sami już zauważyliście na portalach społecznościowych, od kilku lat prowadzę podopieczne w domu online Skype. Jest to forma ćwiczeń, która pozwala paniom zmęczyć się pod moim okiem nie wychodząc z domu.

W ostatnich latach aktywność fizyczna stała się bardzo popularna. Ćwiczy coraz więcej osób, ale nie wszyscy wiedzą, jak to robić, tak aby nie zrobić sobie krzywdy. Jakie są najczęstsze błędy osób, które zaczynają trenować? Jest ich bardzo wiele. 

Wiele kobiet zaczyna ćwiczyć bez wsparcia z osobą, która sie na tym zna – trener. Wiele z was jak juz zaczyna ćwiczyć to zaczyna od rowerka czy bieżni i kręci na nim 2 godziny, pózniej macha brzuszki do wyrwania sobie karku i juz trening jest zaliczony. Po 3 miesiącach brak efektów i automatycznie spada motywacja. Zbyt duża częstotliwość i objętość treningów przyczynia się do nadmiernego obciążenia organizmu i może wyrządzić sporą krzywdę.

Żeby ćwiczyć z trenerem wcale nie trzeba kupować karnetu na siłownię. Proponuje Tobie usługę trenera Internetowego. Na czym ona polega?

Usługa, którą oferuję, jest nowością i tak prowadzę panie juz od 4 lat. Polega przede wszystkim na tym, że uruchomiamy Skype i ćwiczymy z klientem w domu online wraz ze sprzętem treningowym tak jak często rozmawiasz z rodzicami na Skypie, tak my będziemy wyciskać siódme poty. Na pierwszym spotkaniu przeprowadzany jest wywiad, omawiany jest stan zdrowia w celu ustalenia ewentualnych przeciwwskazań, określane są cele treningowe. Po wykonaniu tych czynności przechodzimy do pierwszego treningu. Terminy i godziny treningów są dostosowywane do klienta.

Dlaczego warto skorzystać z takiego systemu treningów?

Przede wszystkim jest to niezwykłe udogodnienie dla osób, które z różnych względów nie są w stanie korzystać z oferty klubów fitness. Wiele osób mieszka bardzo daleko od Klubów Fitness, wielu osobom praca pochłania zbyt dużo czasu, aby udać się na trening do klubu. Są również osoby, które źle się czują wśród innych ćwiczących, którym brak motywacji i którym po prostu nie chce się wyjść z domu. Dla mam ta forma treningu jest rewelacyjny.

Kto może skorzystać z takiego treningu? Czy są jakieś wymagania dotyczące np. miejsca, w którym odbywają się zajęcia lub sprzętu?

Do przeprowadzenia treningu wymagana jest przestrzeń – pokój,  na której rozkładane jest specjalne podłoże treningowe. Sprzęt musisz sobie zakupić typu mata, hantelki piłka. To na początek. W okresie letnim treningi prowadzone są również na świeżym powietrzu, w ogrodzie lub na tarasie u klienta.

Z oferty trenera internetowego może skorzystać każdy, kto nie ma czasu na treningi w klubie, zapracowana mama. Każdy, kto jest zbyt nieśmiały i nie chce ćwiczyć wśród innych ludzi. Każdy, kto potrzebuje silnej motywacji i konkretnych efektów. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

W miesiącu możesz schudnąc nawet 8 kg ćwicząc 5 razy w tygodniu. I to nie żarty!

Zobacz Video gdzie jest pokazane jak trening wygląda ze mną na wizji Skype.

 

 

Treningów jest 8 w miesiącu, także każdy znajdzie na to czas bez wymówek.  

Napisz do mnie jeśli interesuje cie taka oferta. Z nie jedną panią tak trenuje, może teraz czas na ciebie.

KLIKNIJ TUTAJ I DZIAŁAJ

Napisz do mnie na m.klos@mataleo.eu

Twój Internetowy Trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk