Bez tego będzie ci trudno schudnąć

fitness-konsultacje-w-anglii-mataleo-gosia-klos-2

Ania próbowała wszystkich diet – przynajmniej tak mówi :). Na każdą z nich wydała od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Każdą dietę starała się sumiennie przestrzegać. A waga drgnęła zaledwie o parę kilo.

Kiedy trafiła do mnie, poświęcałam jej dużo czasu. Dużo rozmawiałyśmy. Podczas jednej z takich rozmów, Ania odkryła coś, co i mnie trochę zaskoczyło.
– „Gosiu. Miesiąc pracy z tobą, a ja już widzę pierwsze efekty i co najważniejsze zaczęłam się fantastycznie czuć. Czy wiesz, że zmarnowałam prawie trzy lata i tysiące złotych…
Znałam twoją stronę, obserwowałam twojego FanPage, jednak z jakiegoś powodu, nie widziałam potrzeby skorzystania z twoich konsultacji fitness. Wolałam wydać te pieniądze na suplementy i odżywki. Gdybym od razu ci zaufała, nie zmarnowałabym ani tego czasu ani tylu pieniędzy….

Musze się przyznać, że nigdy nie patrzyłam na swoją pracę w ten sposób, ale Ania dała mi do myślenia i dlatego postanowiłam o tym napisać.

Czy wiesz, że Trener Personalny poprowadzi Cię, krok po kroku w całym procesie osiągnięcia upragnionej wagi? Tak jak oddajemy się w ręce lekarza, gdy coś nam dolega. Niewłaściwy plan żywieniowy, niewłaściwe i niewłaściwie wykonywane ćwiczenia mogą prowadzić do nieszczęścia.

Podczas konsultacji, na które zgłaszają się moje klientki, daję z siebie wszystko. Dostarczam gotowe rozwiązania, plany treningowe i odpowiednią dietę żywieniową, abyś mogła osiągnąć konkretne rezultaty w krótszym czasie. Pojedyncza sesja z konsultacji Fitness, może zwiększyć twoją wiedzę na temat zdrowia, dobrego samopoczucia. Zdrowie jest czymś, czego nie można kupić w sklepie. Trzeba na nie pracować (czasami ciężko), ale w zamian otrzymujesz pewność siebie i czujesz się lepiej niż kiedykolwiek.

Czy wiesz, że większość ludzi, którzy rozpoczynają programy ćwiczeń bez profesjonalnej pomocy, porzucają wcześniejszy zapał w ciągu pierwszych dwóch tygodni? Dlatego pomoc Trenera Fitness i jego instrukcje, są istotnym kluczem w osiągnięciu swoich celów zdrowotnych i wymarzonej figury.

Nie mając doświadczenia lub znajomości tematu, nie tylko zmarnujesz pieniądze, ale i również to co masz najcenniejsze – Czas. W konsekwencji prowadzić to będzie do jeszcze większego braku zaufania i wiary w to, że możesz cokolwiek w ogóle osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Wszystko dlatego, że szkoda wydać parę funtów na konsultacje…

Fitness Konsultacje u Gosi są przeznaczone dla każdej grupy wiekowej. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia. Nie ważne ile ważysz, nie ważne ile masz lat. Mając wiedzę uzyskaną podczas konsultacji, możesz ją przekazać przyjaciołom i rodzinie, którzy być może będą cię wspierać na drodze do osiągnięcia zamierzonego celu.

Czy wiesz, że ponad pięćdziesiąt procent dzisiejszych problemów zdrowotnych, jest spowodowane przez złe nawyki, zarówno żywieniowe jak i ćwiczeniowe? Według lekarzy, otyłość dorosłych jest na rekordowo wysokim poziomie, szczególnie tutaj w Anglii, a otyłość dzieci potroiła się w ciągu ostatnich trzydziestu lat. Dlatego większe korporacje, w celu zwiększenia wydajności pracy pracowników, oferują różnego rodzaju programy wellness.

Czy wiesz, że większość ludzi chcących pozbyć się zbędnych kilogramów, decyduje się na różnego rodzaju głodówki, których efektem w 99% jest tzw efekt jojo, to znaczy, że po kilku tygodniach ważą więcej niż przed rozpoczęciem diety? Prawda jest taka, że organizm potrzebuje właściwego odżywiania i wody, aby funkcjonować poprawnie. Czy wiesz, że ciało ludzkie składa się w sześćdziesięciu procentach z wody? Czy wiesz jak odpowiednie picie wody może spowodować, że naturalnie i bez bólu możesz pozbyć się wielu kilogramów? Czasami najprostsze rzeczy, które są w zasięgu naszych rąk, mogą dać nieprawdopodobne rezultaty.

Po to właśnie są Konsultacje Fitness

Tutaj w Wielkiej Brytanii pomogłam już setkom dziewczyn, które w większości przechodziły tą dłuższą drogę. Dlatego zamiast popełniać te same błędy. To co oferuję głównie opiera się na osobistych treningach i konsultacjach.Cokolwiek nie robię, zawsze jest to poprzedzone wstępną konsultacją, która ma na celu dokładne poznanie klienta, jego potrzeb, warunków i możliwości.

Ceny konsultacji i treningów są ustalane indywidualnie, w zależności od treningów i kosztów dojazdu..

Nie mając właściwej wiedzy, ograniczasz zdolność do osiągnięcia swoich celów. Podjęcie decyzji do wyboru zdrowszego stylu życia, jest najczęściej trudną decyzją, dlatego, porozmawiaj z kimś, kto ma wiedzę i doświadczenie.

Zadzwoń lub napisz i umów się na swoją pierwsza konsultacje dietetyczno-treningowa 😉

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

07825268743

m.klos@btinternet.com

Zapraszam serdecznie 😉

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk