Fitness ćwiczenia na stepie

Fitness ćwiczenia na stepie – Ujędrnij swoją pupę i zadbaj o swoje pośladki

Marzysz o tym, żeby w tym roku wskoczyć w bikini i dumnie prezentować szczupłą sylwetkę? Lubisz energiczną muzykę i zajęcia w grupie? W takim razie step to rozwiązanie idealne dla ciebie! Zredukujesz tkankę tłuszczową, poprawisz swoją kondycję i jednocześnie wzmocnisz dolne partie ciała. Do dzieła!

 Fitness ćwiczenia na stepie rozwija mięśnie całego ciała

Fitness ćwiczenia na stepie

Podczas ćwiczeń wykorzystywane są podstawowe kroki, które połączone w krótki i nieskomplikowany układ (zakładamy wariant idealny dla początkujących) podnoszą tętno uczestnikom zajęć oraz rozluźniają między ćwiczeniami kształtującymi sylwetkę. – Trening ma charakter ogólnorozwojowy i przez cały czas trwania zajęć, wpływa korzystnie na spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia układ oddechowy. Wykorzystywanie podczas zajęć różnorodnych przyborów (ciężarki, gumy, obciążniki) podnosi efektywność, a jednocześnie sprawia, że zajęcia są urozmaicone, ciekawe oraz dają duża  satysfakcję.

Step jest dla każdego. W zależności od tego, czy dobrze sobie radzisz z choreografia czy nie, możesz wybrać poziom trudności. O radę lekarza powinny zapytać osoby, które mają poważne problemy ze stawami kolanowymi lub skokowymi. Na zajęcia można chodzić 2-3 razy w tygodniu.

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)


Email :
Imię :

 

 

Przedstawiam drugą cześć ćwiczeń na Stepie

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk