Fitness ćwiczenia na ładne nogi

Fitness ćwiczenia na ładne nogi -Chcesz paradować plaży paradować po plaży z jędrną pupą?To mamy coś specjalnego dla ciebie!!! To mamy coś specjalnego dla ciebie!!! Wystarczy PARE MINUT DZIENNIE  minut dziennie przez tydzień, aby zobaczyć już dość spore efekty. Po miesiącu wykonywania tych ćwiczeń na pośladki można mieć zgrabny i jędrny tyłek, którego pozazdrości ci niejedna kobieta. Eksperci twierdzą, że pośladki to ta część ciała, która łatwo modelować ćwiczeniami. Mięśnie pośladków są na tyle dużymi mięśniami, że odpowiedni trening szybko poprawia ich napięcie, a przez to kształt. Jedynym warunkiem osiągnięcia celu jest systematyczność i wytrwałość. 

NOGI

Najskuteczniejszy jest przede wszystkim intensywny trening aerobowy, wykonywany minimum przez 30 minut trzy razy w tygodniu. Zgrabną pupę pozwala osiągnąć chodzenie po górach lub bardziej prozaicznie – po schodach, jazda na rolkach oraz jazda na rowerze. Możemy także wybrać się na basen- pływanie żabką znakomicie wpływa na całą sylwetkę, w szczególności modeluje mięśnie ud i pośladków.

Najlepszy sposób.

 

Najlepszym sposobem na ujędrnienie pośladków są ćwiczenia wykonywane na siłowni, na powietrzu i w domu. Oto zestaw kilku ćwiczeń, które poprawią jędrność pośladków.

 

Zostaw email, a otrzymasz trening na zgrabne pośladki 😉

 


Email :
Imię :

 

ZAPRASZAM NA TRENING 😉

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk