Fitness ćwiczenia dla początkujących

Fitness ćwiczenia dla początkujących

Aby być smukła nie musisz spędzać godzinami na siłowni. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut dziennie na ćwiczenia, które angażują wszystkie partie mięśniowe, a od razu poczujesz się lepiej, a co najważniejsze zgubisz parę zbędnych kilogramów.

Fitness ćwiczenia dla początkujących Ja to zrobić?

Przeprowadź trening wykonując każdy opisany ruch w podanej liczbie serii i powtórzeń. Pamiętaj, aby między kolejnymi ćwiczeniami nie wykonywać żadnych przerw, tylko płynnie przechodzić do naszej kolejnej propozycji. Gdy skończysz, odpocznij przez 2 minuty i powtórz cały trening jeszcze raz. Ćwicz 3 razy w tygodniu. Aby spalić więcej kalorii trenuj boso ( plaża, mieszkanie, ogród ) – dzięki temu dokładniej wykonasz każde ćwiczenie.

Przede wszystkim NIGDY nie zapominaj o rozgrzewce oraz rozciąganiu przed i po treningu. Jest to bardzo ważne, bowiem dzięki tym prostym czynnościom nie będziesz narażony na kontuzje oraz w pierwszym okresie unikniesz bolesnych zakwasów.

Dlatego mamy dla ciebie kilka praktycznych rad. Wystarczy jedynie 30 minut dziennie. Trening ogólnorozwojowy doprowadzi twoją sylwetkę do pięknych kształtów, z których będziesz dumna latem.

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)

 

 


Email :
Imię :

 

 

Koniecznie zobacz VIDEO i ćwicz z Nami 😉

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk