Długoterminowe utrzymanie utraty wagi – Jak to zrobić – Badania Naukowe

odchudzanie nóg

Długoterminowe utrzymanie utraty wagi – Jak to zrobić – Badania Naukowe. Istnieje ogólna opinia, że ​​prawie nikomu nie udaje się utrzymać długotrwałej utraty wagi. Jednak badania wykazały, że około 20% osób z nadwagą odnosi sukcesy w długotrwałej utracie masy ciała, gdy jest zdefiniowane jako utrata co najmniej 10% początkowej masy ciała i utrzymywanie utraty przez co najmniej 1 rok.

Już niedługo będziesz miała fantastyczny dostęp do platformy Akademia Kocham Fitness z wieloma moimi treningami na brzuch, uda i pośladki i odchudzanie, przepisy, e-booki, live video i wiele więcej fantastycznych i przydatnych informacji, tak abyś mogła schudnąć w miesiąc 5 kg i do lata cieszyć się super figurą i to tylko za 1 zł czyli jak za darmo. Oferta będzie trwała bardzo krótko, więc obserwuj mój profil.

Krajowy rejestr kontroli masy ciała zawiera informacje na temat strategii stosowanych przez skutecznych odchudzaczy w celu osiągnięcia i utrzymania długoterminowej utraty wagi. Członkowie Krajowego Rejestru Kontroli Wagi stracili średnio 33 kg i utrzymali tę stratę przez ponad 5 lat. Aby utrzymać utratę masy ciała, członkowie zgłaszają zaangażowanie w wysoki poziom aktywności fizycznej (około 1 h / dziennie), spożywali niskokalorycznej, niskotłuszczowej diety, regularne spożywali śniadania i posiłki w odpowiednich godzinach.

Ponadto utrzymanie utraty wagi może z czasem stać się łatwiejsze; po tym, jak osoby z powodzeniem utrzymały utratę masy ciała przez 2-5 lat, szansa na długoterminowy sukces znacznie wzrasta. Dalsze przestrzeganie strategii diety i ćwiczeń, niski poziom depresji i odhamowania, a także medyczne przyczyny utraty wagi są również związane z długoterminowym sukcesem. Członkowie Krajowego Rejestru Kontroli Wagi dostarczają dowodów na to, że możliwe jest utrzymanie długoterminowej utraty wagi i pomagają zidentyfikować konkretne podejścia związane z długoterminowym sukcesem.

KONSERWACJA UTRATY WAGI

Długoterminowe utrzymanie utraty wagi – Jak to zrobić – Badania Naukowe. Opinia publiczna jest taka, że nikomu nigdy nie udaje się osiągnąć długoterminowej utraty wagi. Przekonanie to wynika z przeprowadzonego w 1959 r. Przez Stunkarda i McLarena-Hume’a badania 100 otyłych osób, które wykazało, że 2 lata po leczeniu tylko 2% utrzymało utratę masy ciała wynoszącą 9,1 kg  lub więcej. Niedawno artykuł redakcyjny New England Journal of Medicine zatytułowany Losing Weight: An Fated New Year Resolution powtórzył ten sam pesymistyczny przekaz.

Celem tego artykułu jest przegląd danych na temat częstości udanego utrzymania masy ciała, a następnie przedstawienie niektórych głównych ustaleń z Krajowego Rejestru Kontroli Wagi (NWCR), bazy danych ponad 4000 osób, które rzeczywiście odniosły długi sukces – terminowe utrzymanie utraty wagi.

RAJOWA REJESTRACJA KONTROLI wagi

Chociaż często mówi się, że nikomu nigdy nie udaje się zrzucić masy ciała, wszyscy znamy ludzi, którzy osiągnęli ten wyczyn. Aby dowiedzieć się więcej o osobach, które odniosły sukces w długotrwałej utracie wagi, Wing and Hill  utworzyli krajowy rejestr kontroli masy ciała w 1994 r. Rejestr ten jest samo-wybraną populacją ponad 4000 osób, które są w wieku 18 lat lub więcej i zrzucił co najmniej 13,6 kg i trzymał tą wagę  co najmniej 1 rok. Członkowie rejestru rekrutowani są głównie poprzez artykuły w gazetach i czasopismach. Kiedy osoby rejestrują się w rejestrze, proszone są o wypełnienie zestawu kwestionariuszy szczegółowo opisujących, jak pierwotnie schudły i jak teraz utrzymują tę utratę wagi. Następnie są one corocznie obserwowane w celu określenia zmian masy i zachowań związanych z wagą.

PODSUMOWANIE

Wyniki losowych badań wybierania cyfrowego wskazują, że około 20% ludzi w populacji ogólnej odnosi sukcesy w utrzymaniu długotrwałej utraty wagi. Dane te, wraz z ustaleniami z Krajowego Rejestru Kontroli Wagi, podkreślają fakt, że możliwe jest osiągnięcie i utrzymanie znacznych ilości odchudzania jeśli ćwiczysz.

Ustalenia z rejestru sugerują sześć kluczowych strategii długoterminowego sukcesu w odchudzaniu:

1) angażowanie się w wysoki poziom aktywności fizycznej;

2) przestrzeganie diety o niskiej zawartości kalorii i tłuszczu;

3) jemy śniadanie;

4) regularne monitorowanie masy ciała;

5) utrzymywanie spójnego wzorca jedzenia;

6) Inicjowanie utraty wagi po zdarzeniu medycznym może również ułatwić długoterminową kontrolę masy ciała.

Potrzebne są dodatkowe badania w celu ustalenia czynników odpowiedzialnych za widoczną zdolność uczestnika rejestru do przestrzegania tych strategii przez długi czas w kontekście „toksycznego” środowiska, które silnie zachęca do pasywnego przejadania się i siedzącego trybu życia.

RRW jest współzałożycielem Krajowego Rejestru Kontroli Wagi (wraz z Jamesem O Hillem). RRW jest współautorem manuskryptu z SP, który jest współinwestorem Krajowego Rejestru Kontroli Wagi. RRW i SP nie mają finansowego ani osobistego interesu w organizacjach sponsorujących te badania.

 Już niedługo będziesz miała fantastyczny dostęp do platformy Akademia Kocham Fitness z wieloma moimi treningami na brzuch, uda i pośladki i odchudzanie, przepisy, e-booki, live video i wiele więcej fantastycznych i przydatnych informacji, tak abyś mogła schudnąć w miesiąc 5 kg i do lata cieszyć się super figurą i to tylko za 1 zł czyli jak za darmo. Oferta będzie trwała bardzo krótko, więc obserwuj mój profil.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk