Dieta Odchudzająca – 2 tygodnie 5 kg mniej

cytrynowa dieta

Dieta Odchudzająca – 2 tygodnie 5 kg mniej. Jeśli uważasz, że cytryny nadają się tylko do walki z przeziębieniem, to się mylisz….to doskonały sposób na utratę wagi. Łatwo jest pozbyć się nadmiaru kilogramów w krótkim czasie i normalizować metabolizm oraz poprawić trawienie w tym samym czasie.

Pomagam kobietom osiągnąć cele i z łatwością i wydajnością, pomagając w wyborze odpowiednich planów posiłków i skutecznych treningów. Zacznij korzystać z mojej pomocy,a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Kliknij Tutaj i działaj.

Cytryny zawierają flawonoidy. Flawonoidy mogą poprawić trawienie, okazuje się, że komórki tłuszczowe zostaną odłożone znacznie mniej. Między innymi flawonoidy zmagają się z wolnymi rodnikami, więc ta dieta cytrynowa ma również działanie przeciwnowotworowe.

Kwas cytrynowy ma zdolność dzielenia już nagromadzonych tłuszczów. Włókno stanowi około 4,5% frakcji masowej każdej cytryny. Jest to wyjątkowo włókno pochodzenia roślinnego, zdolne pozbyć się uczuć głodu. Okazuje się, że nie będziesz mieć ciągłego pragnienia jedzenia czegoś bardziej wysokokalorycznego, zachowując tę dietę.

Dieta cytrynowa ma prostą zasadę: nie trzeba jej specjalnie przygotowywać – trzeba tylko wycisnąć sok z cytryny. Dieta powinna być przestrzegana przez 14 dni, dlatego nawet jeśli któregoś dnia pominiesz, nie możesz uzyskać dobrego wyniku. Ja sobie zrobiłam 2 godziny po śniadaniu, ale możesz spróbować po kolacji.

Nie robiłam jej po to aby schudnąć, ale po to aby trochę oczyścić organizm i zobaczyć jaki jest efekt. Generalnie każdy jest inny i będzie reagować inaczej na ten zestaw z cytryn. Więc do dzieła i jeśli robiłaś już taki zestaw detoksykacji to podziel się z nami w komentarzach na dole artykułu.

Twój plan cytrynowy może być następujący:

Dzień 1. 1 szklanka wody + sok z 1 cytryny.

Dzień 2. 2 szklanki wody + sok z 2 cytryn.

Dzień 3. 3 szklanki wody + sok z 3 cytryn.

Dzień 4. 4 szklanki wody + sok z 4 cytryn.

Dzień 5. 5 szklanek wody + sok z 5 cytryn.

Dzień 6. 6 szklanek wody + sok z 6 cytryn.

Dzień 7. 10 szklanek wody + sok z 3 cytryn.

Dzień 8. 6 szklanek wody + sok z 6 cytryn.

Dzień 9. 5 szklanek wody + sok z 5 cytryn.

Dzień 10. 4 szklanki wody + sok z 4 cytryn.

Dzień 11. 3 szklanki wody + sok z 3 cytryn.

Dzień 12. 2 szklanki wody + sok z 2 cytryn.

Dzień 13. 1 szklanka wody + sok z 1 cytryny.

Dzień 14. 2 szklanki wody + sok z 3 cytryn.

Podziel się tym z przyjaciółmi i rodziną i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk