Diamentowa woda – Londyn

Dla kobiet, które czują swoją siłę oraz dla tych, które nie czują, ale chcą się rozwijać. Poczuj swoją moc!
Diamentowa woda – Londyn Chciałabym podzielić się dziś z Toba moimi odczuciami i wrażeniami, które spotkały mnie dziś na konsultacji dietetyczno-treningowej w Londynie. Jak co tydzień w weekend jeżdżę na konsultacje do różnych miast w Wielkiej Brytanii, aby pomóc paniom zgubić zbędne kilogramy. Ten weekend jak i poprzedni należał do West Londyn.
Moja podopieczna do której pojechałam ma na imię Ala i jej poznanie było niesamowicie magiczne. Ala jest osobą rozmowną i bardzo pozytywną o dużej energii. Ta jej energia miała dziś ogromny wpływ na cały mój dzień.
Oczywiście konsultacja odbyła sie tak jak zawsze, ustalanie diety pod jej osobę i trybu życia oraz poszłyśmy na siłownie aby rozpisać Ali trening na cały miesiąc dostosowany do jej potrzeb. Wszystko przebiegało normalnie. Podczas konsultacji Ala powiedziała, że ma dla mnie prezent. Zapytała; ” Czy słyszałaś kiedyś o Diamentowej wodzie, która ma energię żeńską i związana jest z miłością i mądrością – podnosi ich poziom. Ważne jest również to, że można ją zaprogramować i pijąc ją można „wsadzić” w nią intencję np. lepszej pracy, uzdrowienia naszego związku, czy przyciągnięcia właściwego partnera itp? ” Serce mi trochę zadrżało, gdyż 10lat temu o takiej wodzie słyszałam, ale ciężko mi było ją dostać. Oczywiście Ala dała mi spróbować tej magicznej wody, która była w smaku cierpka i delikatnie słodka. Podarowała mi 100ml wody diamentowej, abym mogła dzielić sie z moimi podopiecznymi.
Miło mi poinformować, że weszłam w posiadanie Diamentowej Wody.
Diamentową Wodę wymyślił fizyk kwantowy. Opracował taką formułę, która sprawia, że ma wiele cudownych właściwości. Pomaga w szczególności przyspieszyć rozwój. O tym, że woda reaguje na nasze myśli udowodnił japoński naukowiec Maseru Emoto. Więcej info o naukowcu znajdziesz na Internecie.
Przez kolejny tydzień będę organizować wszystkie rzeczy, aby ją rozmnażać i przekazywać ją moim podopiecznym.
Po przyjeździe do domu, emocje były tak duże, że usnęłam na 2 godziny. Po przebudzeniu postanowiłam o tym napisać i podzielić się z Toba o niesamowitym spotkaniu.

Uwaga osoby, która ma niewielkie problemy przy piciu diamentowej wody.
Jeżeli przy piciu diamentowej wody występują na początku niewielkie problemy, np. bóle głowy, oznacza to, że w mózgu znajdują się krystaliczne toksyny więc organizm się oczyszcza.
https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk