„Czułam jak mój tłuszczyk się wytapia” – Gosia Klos

pupa moja

„Czułam jak mój tłuszczyk się wytapia” – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Czułam się tak jakby moje ciało zamieniło się w maszynę do spalania tłuszczu. Trzeciego dnia mój żołądek zrobił się bardziej płaski. W 8 tygodni ważyłam już 55 kg. Straciłam 20 kg! Bez wątpienia wyglądałam młodziej i bardziej kobieco, a nowe ubrania wyglądały na mnie lepiej i bardziej elegancko. No i oczywiście czułam się bardziej atrakcyjna… mężczyźni pożerali mnie wzrokiem 😀 Stałam się lepiej nastawiona do życia i szczęśliwsza – taką wiadomość dostałam od swojej podopiecznej Moniki. Łezka mi się zakręciła w oku, bo kolejna Pani jest zadowolona z naszej współpracy….

Monikczka

Dziś większość jedzenia, które spożywamy nie zawiera odpowiednich wartości odżywczych –  są one bardzo ważne do prawidłowego odchudzania. Większość ludzi próbuje stracić na wadze, stosuje niskokaloryczne diety, spożywa zdrowe posiłki i nadal nie chudną. To dlatego, że brakuje im właśnie odpowiednich składników.

Ludzki organizm zawiera trzy typy tłuszczy: najbardziej problematyczny jest ten na brzuchu, pośladkach i biodrach, jego też się najtrudniej pozbyć. Nie da się go spalić bez przeciwutleniaczy. Jedzenie które jemy ma bardzo niewiele potrzebnych składników, dlatego nasz organizm nie może sobie poradzić ze spalaniem tłuszczu. Jedynym sposobem na dostarczenie tych składników indywidualna dieta + odpowiedni trening + suplementacja… Jak więc dokładnie wygląda proces spalania tłuszczu?
To jest Twój czas – zaplanuj sobie dzień tak, aby poświęcić godzinę dziennie dla siebie. Treningi to bardzo fajna odskocznia od problemów dnia codziennego. Zapominasz o tym, co się wydarzało w pracy, szkole czy w domu. Problemy znikaj wraz z potem, który pozostawiasz na koszulce. Pamiętaj, małymi kroczkami idziesz do celu. Jeżeli systematycznie będziesz ćwiczyć, zwiększać intensywność treningów możesz być z siebie dumna i nie ukrywaj tego! Nagradzaj swoje sukcesy. W ten sposób zmotywujesz się jeszcze bardziej do dalszej pracy.

To jak, czujesz się gotowa na nowy początek? 🙂

Jeśli nie wiesz jak zacząć Twoją przygodę z Fitness od września,  napisz do mnie, a ja pomogę Ci wystartować i spełnić Twoje marzenia! Zapraszam do współpracy online Skype lub osobista w Wielkiej Brytanii.

Zadzwoń i umów się na konsultacje 00447825268743 Anglia 😉 

 m.klos@btinternet.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Daj łapkę w górę! Napisz komentarz pod artykułem i udostępnij go dalej! To dla nas ważne 🙂

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk