Czas zmienić opony z zimowych na letnie

Czas-zmieniC-opony-z-zimowych-na-letnie-MATALEO-EU-GOSIA-KLOS

Jeśli już osiągnęłaś punkt, w którym jesteś zmuszona wciągać brzuch, aby odczytać wagę łazienkową, oznacza to tyle, że twój organizmu wysyła ci wyraźny znak, że trzeba to zmienić.

Czas zmienić opony z zimowych na letnie

Systematyczne ćwiczenia i odpowiednia dieta, mogą pomóc spalić tkankę tłuszczową brzucha, co w konsekwencji doprowadzi do pozbycia się szkodliwej dla twojego organizmu oponki na brzuchu.

[dt_sc_pullquote type=”pullquote1″ align=”center” icon=”yes” textcolor=”#6c9317″]Ktoś kiedyś powiedział, że głupotą jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów[/dt_sc_pullquote]

Jeśli masz oponkę na brzuchu, oznacza to, że dokonałaś wcześniej wyboru. Jadłaś tak a nie inaczej i dlatego efektem jest taki stan jaki jest. Jeśli chcesz mieć inny efekt, np. pozbyć się oponki na brzuchu, musisz coś zmienić.

Czas-zmieniC-opony-z-zimowych-na-letnie-MATALEO-EU-GOSIA-KLOs-Jedz mniej a ćwicz więcej

Więcej wartościowego jedzenia i mniej śmieciowego jedzenia. Zacznij spożywać mniej kalorii niż spalasz. Takie postępowanie powoduje utratę tkanki tłuszczowej, która ostatecznie buduje między innymi oponki na brzuchu. Praktyczny i skuteczny cel utraty wagi, to tracić około pół kilo co tydzień, przez zwiększenie aktywności fizycznej i modyfikację diety.

Liczenie kalorii

Możesz zwiększyć szanse na pozbycie się oponki, jeśli obniżysz ilość konsumowanych kalorii. To jedna z możliwości, choć nie będę nieskromna, gdy powiem, że najlepsze rezultaty osiągają moje podopieczne, po konsultacji i ustaleniu indywidualnego planu dietetyczne treningowego.
Obniżysz ilość kalorii poprzez pozbycie się z diety nasyconych tłuszczów i cukrów, każdego alkoholu i napojów gazowanych.

Niezbędnym zadaniem jest również zasznurować buty treningowe i wyjście na ćwiczenia. Utrata oponki na brzuchu bez ćwiczeń jest niezwykle trudna. Rutynowe cotygodniowe ćwiczenia powinny zajmować minimum 2 dni treningu siłowego i od 150 do 300 minut umiarkowanego cardio.

Ćwiczenia Cardio to na przykład chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, aerobik, step, skakanka i pływanie. Urozmaicaj swój trening, aby uniknąć monotonii i budować wszystkie główne grupy mięśniowe równomiernie.

 

Zapraszam do całej mojej wersji METAMORFOZA W 3 MIESIĄCE  –  książki z dietą, treningami, przepisami dietetycznymi i dożo, dużo więcej…;) 

Kliknij w TEN link i działaj… LATO JUŻ ZA TRZY MIESIĄCE !

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk