Ćwiczenie na Koronawirusa – Video – Gosia Klos

Brzuchy - Gosia Klos

Ćwiczenie na Koronawirusa – Video – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Dziś kochani nowe ćwiczenie na brzuszki. W dobie dzisiejszych czasów trzeba się izolować, ale trzeba dalej dbac o siebie w domu. Zostań w domu jest to bardzo dobra decyzja, gdyż 1 osoba zaraża od 4 do 7 osób i wszystko idzie w sposób wykładniczy. To nie jest grypa i nie porównujmy go do nowego wirusa. Grypa jest już od 2018 roku więc jest od wielu lat, nowy wirus pojawił się juz w połowie stycznia. Więc nikt go jeszcze nie zna tak dobrze jak grypę.

To nie jest czas, kiedy nasz komfort jest na pierwszym miejscu. Teraz jest nam potrzebny rozsądek, zdrowe myślenie i odpowiedzialność. Siedzieć z dupą w domu, ćwiczyć lub czytać książki. Ja zawsze podchodzę racjonalnie, czytam wiele zagranicznych artykułów, badań naukowych, jeżdżę na różne konferencje medyczne, uczę się nowych rzeczy i wiem, że to nie są przelewki. Pilnować diety, ćwiczyć. Witamina C nie jest lekiem na tego wirusa, nie dajcie się nabrać na różne reklamy, które sprzedają tą witaminę. Ostatnio widziałam jak Pan J. Zięba hurtowo sprzedaje dużą dawkę wit C. Totalna bzdura i głupota, To nie jest lek i na tego nowego wirusa nie ma. Prace nad szczepionką ruszyły, pierwsze grupy testowe zaczynają działać, ale to jest kwestia nawet roku czy 2 lat.

Jedyne nasze racjonalne podejście może to wygasić tak jak zrobili to Chińczycy. Oni swoimi zasadami i ich konsekwencją opanowali to. W ciągu ostatniej doby z WHO spłynął raport, ze w ciągu ostaniej doby mieli tylko 11 zgonów, nie tak jak we Włoszech ponad 300i zakażeń 28 przypadków, nie tak jak w Hiszpanii 725 zakażeń jednego dnia.

Teraz dla nas Polaków, którzy są na całym świecie jest potrzebna solidarność, odpowiedzialność i ograniczanie kontaktów do minimum.

To jesteście młodzi to też nie jest do końca prawdą. To media nakręcają całą sprawę. Zachorujecie, tylko pytanie jest jak to przejdziecie. Wszystko zależy czy podejdziecie do tematu poważnie. Czy będziecie dbali o siebie czy nie. Kochani  zacznijcie MYŚLEĆ. Weryfikujcie też informacje w TV czy internecie, bo tego jest bardzo dużo i plotą bzdury aby naciągnąć cię na kasę. Zajmuję sie tym 20 lat i nie jedno widziałam i czytałam. Kłamią i oszukują was, a wy w to wierzycie. Dlaczego u mnie nie ma żadnych suplementów na sprzedaż? Dlaczego nie pracuje z żadną firmą farmaceutyczną? 

Bo to jest oszukiwanie ludzi. Tylko twoja praca ( ćwiczenia i dieta ) pomoże w każdym schorzeniu. Ci eksperci w telewizji czy w necie to jakieś nieporozumienie. Diagnoze stawia lekarz, a nie ja. Po diagnozie lekarza, możesz dopiero zgłoś się do mnie. Mówię tu już o wszystkim o tabletkach, suplementach, bo przez takie rzeczy dzieje się walka o przeżycie w dobie koronawirusa. Wirus wybiera najsłabsze ogniwo, a 85% ludzi je ma, bo nie ćwiczy, bo nie je odpowiednio, bo lepiej wydać na wakacje kasę, lub na ciuszki. Ogarnijcie się ludziska, BO BĘDZIE TAK SAMO JAK WE WŁOSZECH. Żadne szpitale nie są na to przygotowane, na taką epidemie…ŻADNE! Pomóżmy też lekarzom i pielęgniarkom, oni też mogą się zarazić. Siedzieć w domu i ćwiczyć….

Mam ostanie 3 miejsce na treningi online w domu. Proszę osoby żeby się zgłaszały po 40 – rokiem życia. 

Kliknij tutaj po współpracę.

Teraz ćwiczenie na brzuszek. 

Instrukcje dotyczące ćwiczeń:

Ustaw się w pozycji plank na dłoniach i spraw, aby ręce były nieco szersze niż szerokość ramion.
Twoje ciało powinno tworzyć prostą linię od stóp do głowy.
Dokręć kręgosłup i utrzymuj skurcz przez cały czas.
Zbliż jedno kolano do przeciwległego łokcia.
Wróć do pozycji wyjściowej, aby powtórzyć po drugiej stronie.

Zrób 12 powtórzeń 4 serie.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk