Ćwiczenia na Boczki i Ramiona – Wyzwanie w 30 Minut

30 min na Boczki - Brzuch

Ćwiczenia na Boczki i Ramiona – Wyzwanie w 30 Minut

Wiem, że dla niektórych 30 minut to będzie prawdziwe wyzwanie, ale warto spróbować chociaż po jednej seri z każdego z ćwiczeń po 15 powtórzeń.

Co możemy zyskać ćwiczyć ten zestaw? Generalnie każdy ruch jest jak dar dla całego ciała, nowa energia i zdrowie. Kolejne korzyści z ćwiczeń to jesli jesteś otyła, to schudniesz, jeśli masz cukrzycę czy inne choroby to tym bardziej musisz ćwiczyć. Pamiętaj, że wątroba, nerki czy trzustka jest zaangażowana w regulacje cukru, więc o każdy organ trzeba dbać już po przebudzeniu.

Wystarczy szklanka wody z cytryną z miętą po przebudzeniu i po 15 minutach zacząć te ćwiczenia, które zaraz je przedstawię. Nie przejmuj się jesli coś Ci nie wyjdzie, ciśnij dalej aż poczujesz jak pot będzie pojawiał się na czole. Zaczynamy!

1.Truchtanie w miejscu.

Proste i przyjemne, a zarazem skuteczne przeskoki w miejscu. Na początku możesz sobie truchtać, ale po 3 tygodniach zwiększ nacisk i zacznij bardziej intensywnie. 5 minut do 10 max.

2.Podskoki do góry.

Trudne ćwiczenie, ale bardzo skuteczne. Można na początek zrobić te podskoki przy krześle aby mieć stabilność ciała i się nie przewrócić. 5 min do 10 max.

Wyskoki do góry

3.Plank na dłoniach.

Ćwiczenie bardzo trudne, ale możesz sobie na początek tylko zrobić plank na dłoniach i zostać tak do 1 minuty czau. Po 3 tygodniach możesz dodać segment z ramionami, a na końcu dodać nogi. Po tych tych 3 ćwiczeniach, które są intensywne, powtórz je 2 – 3 razy tak aby poćwiczyć 30 minut.

Plank na macie w domu

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk