Co mówi kształt pośladków – Gosia Klos

posladki

Ciało ludzkie jest tajemnicą, i ciągle daje nam sygnały i dostarcza informacji, które mogą nauczyć nas  interpretować lepiej nasze ciało . Uważnie obserwowanie organizmu może ujawnić informacje na temat osobowości i zdrowia . Zwiększenie zdolności do obserwowania naszego ciała,  można nauczyć się rozszyfrować , np.  w sposób jaki chodzisz mówi o twoim zdrowiu.

Mimo, że brzmi to dziwnie, zwłaszcza, że cześć ciała, takie jak pośladki czy  jego kształt ma również coś do powiedzenia o Twoim zdrowiu. Poznaj sekret swoich pośladków ;

1. „V”

Gdy pośladki przyjąć formę „V” jest powszechne, że poziom estrogenów jest bardzo niski.Aby przywrócić normalny poziom jest ważna,dieta zrównoważona  z dużą ilością  owoców. Unikać  szkodliwych substancji, takie jak kofeina, alkohol i papierosy.

2. Kwadrat

U mężczyzn, kwadratowe pośladki są najbardziej powszechne. U Kobiet, jednak mogą mieć inne znaczenie. W niektórych przypadkach, ze względu na brak składników odżywczych w organizmie. Jeśli masz pośladki kwadratowe, a nie czujesz się dobrze, to znaczy ze cierpisz na niedobory żywieniowe, takie jak niedokrwistość.

3. Okrągłe

Okrągłe pośladki wskazują bardzo dobry stan zdrowia. Oznacza to, że tłuszcz jest dobrze rozprowadzany  w całym organizmie, a mniej prawdopodobne, że poziom cholesterolu lub otyłości jest bardzo niski.

4. Pośladki gruszka

Pośladki gruszka – w kształcie odwróconego serca  wskazują, że tłuszcz gromadzi się na wysokości bioder. To nie jest  zdrowe, ponieważ cholesterol może być wysoki.

posladki

Nie należy podejmować żadnych decyzji wyłącznie przez kształt pośladków, ale jeśli okaże się, że masz wysoki poziom cholesterolu powinny ograniczyć spożycie cukru i produktów rafinacji, ograniczyć tłuszcze.

Jeśli rzeczywiście czujesz, ze jest coś nie tak skontaktuj się ze swoim lekarzem i porób sobie podstawowe badania profilaktyczne. To nic nie kosztuje, a jedynie utwierdzi tylko, o Twoim stanie zdrowia.

Podstawowe badania profilaktyczne, zwane inaczej ogólnymi, polegają na wykonaniu badania krwi oraz moczu. Ja – Twój  dietetyk zalecam,  by podstawowe badania profilaktyczne, niezależnie od wielu, robić raz w roku. Do czterdziestki wystarczy wykonanie morfologii i poziomu cukru we krwi oraz ogólnego badania moczu. Po czterdziestce to badań profilaktycznych trzeba dodać badanie na cholesterol. Podstawowe badania profilaktyczne dostarczają wielu informacji o zdrowiu i pomagają wcześnie wychwycić zagrożenia, dlatego róbcie je regularnie.

 

Twój Dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk