Co dzieje się po umieszczeniu kostki lodu na Szyi

kostki lodu, zobacz tą metodę, plecy

Co dzieje się po umieszczeniu kostki lodu na Szyi. To normalne, że ludzie chcą pozostać młodsi tak długo, jak to możliwe. Cały czas szukamy nowoczesnych środków, aby zachować młodość, ale nie powinniśmy zapominać o starych, które działają równie dobrze. Akupunktura i terapia lodowa są stosowane od stuleci i mogą pomóc w różnych stanach.

Już niedługo będziesz miała fantastyczny dostęp do platformy Akademia Kocham Fitness z wieloma moimi treningami na brzuch, uda i pośladki i odchudzanie, przepisy, e-booki, live video i wiele więcej fantastycznych i przydatnych informacji, tak abyś mogła schudnąć w miesiąc 5 kg i do lata cieszyć się super figurą i to tylko za 1 zł czyli jak za darmo. Oferta będzie trwała bardzo krótko, więc obserwuj mój profil.

Ja jestem za poznaniem alternatywnych sposobów zachowania zdrowia i postanowił podzielić się z wami wszystkimi informacjami na temat punktu Feng Fu i terapii lodowej. Pamiętaj, aby nie przegapić naszej wskazówki bonusowej na końcu artykułu.

1.Jak umieścić lód w punkcie Feng Fu

Połóż się na brzuchu i usiądź wygodnie. Umieść kostkę lodu na punkcie feng fu i pozostaw na 15-20 minut, ale nie więcej. Zrelaksuj się podczas zabiegu. Profesjonalni akupunkturzyści zalecają robienie tego dwa razy dziennie.

Możesz również owinąć kostkę lodu za pomocą szalika lub innych materiałów. Nie martw się, jeśli przez pierwsze kilka sekund poczujesz silne zimno. Po prostu poczekaj, a zaczniesz odczuwać ciepło.

Nie zapomnij skonsultować się z lekarzem przed próbą terapii lodowej lub akupunktury.

2.Co się stanie, gdy położysz kostkę lodu na szyi

Chińska tradycyjna medycyna mówi, że połączenie punktu Feng Fu i terapii lodowej może odmłodzić całe ciało. Pobudzenie tego punktu kostką lodu może pomóc ci uzyskać więcej energii, a tym samym być zdrowszym. Brzmi niesamowicie! Po prostu codziennie umieszczaj kostkę lodu w punkcie Feng Fu.

Poniżej przedstawiam niektóre zalety tej procedury.

3.Może zmniejszyć bóle głowy 

Punkt Feng Fu rozpowszechniać się z leczonym bólem głowy, wysokim poziomem energii i zawrotami głowy Umieszczenie ciśnienia, ciepła lub lodu we wskaźniku nacisku może stymulować energię. Ta energia jest skierowana przeciwko bólowi. Lód jest jednak najlepszym rozwiązaniem na bole głowy.

4.Może obejmować PMS

Akupunktury twierdzili dawno temu, że istnieje związek między podstawą czaszki a objawami PMS. A gdy używasz ciśnienia lub lodu do stymulacji punktu Feng Fu, pomaga to zmniejszyć syndrom, w tym skurcze i skoki nastroju. Ten punkt ma również bezpośredni związek z cyklem miesiączkowym organizmu, a stymulowanie go może znormalizować proces w przypadku problemu.

5.Może poprawić jakość snu

Według chińskich książek medycznych punkt Feng Fu pomaga poprawić jakość snu. To ważne centrum kontroli odpowiada za czynności wykonywane w głębokim śnie. Może pomóc ci szybciej zasnąć i nie obudzić się w środku nocy. W rezultacie twoje ciało bardziej odpoczywa i zmienia swoje nawyki snu na lepsze.

6.Może zmniejszyć stres.

Ten punkt zarządza zaburzeniami psycho-emocjonalnymi, depresją i stresem. Użytkownicy twierdzą, że po stymulacji tego punktu poziom stresu i lęku staje się mniejszy. Oczywiście, jeśli pobudzisz punkt Feng Fu, nie wyleczy on chorób psychicznych, ale odmładzając ciało, możesz wstrząsnąć swoim życiem, a tym samym będziesz chciał żyć lepiej.

7.Może pomóc w trawieniu.

Obszar ten zarządza ważnymi procesami w naszym ciele, takimi jak połykanie i ślinienie. W rezultacie może pomóc nam lepiej trawić jedzenie. Ponadto może zmniejszać ból brzucha, stany zapalne i skurcze. Chińczycy mogą polubić coś, jeśli chodzi o długie życie. Możesz spróbować chińskiej akupunktury lub połączyć ją z terapią lodową.

Czy wierzysz w skuteczność chińskiej akupunktury? Napisz komentarz poniżej, jeśli kiedykolwiek wypróbowaliście tę metodę lub chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat.

Już niedługo będziesz miała fantastyczny dostęp do platformy Akademia Kocham Fitness z wieloma moimi treningami na brzuch, uda i pośladki i odchudzanie, przepisy, e-booki, live video i wiele więcej fantastycznych i przydatnych informacji, tak abyś mogła schudnąć w miesiąc 5 kg i do lata cieszyć się super figurą i to tylko za 1 zł czyli jak za darmo. Oferta będzie trwała bardzo krótko, więc obserwuj mój profil.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk