Ciało nowa damska obsesja – Gosia Klos

kobieta

To ciało jest miłością. W momencie zahamowań i zablokowania na płynące ciepło i energię nigdy nie doświadczymy bliskości drugiego człowieka. Tylko będąc blisko z sobą samym i własnym ciałem, można budować pełną zaufania i czułości relację. Kiedy nie akceptujemy swojego ciała – budujemy tylko nowe mury, przez które nikt na siłę nie będzie w stanie się przebić. Jeśli już takie powstały, to tylko my możemy je rozbić.

Uwalniamy wtedy energię, która kazała nam być tak zalęknionym. Każdy zasługuje na bliskość. Bliskość pozwala poznawać ciało, ale można je poznawać tylko wtedy, kiedy jest się przynajmniej na nie otwartym. Bliskość nigdy nie przyjdzie, jeśli obecny będzie strach, nie akceptacja. To wielka odwaga, coraz bardziej uwrażliwiać się i otwierać. Bliskość sprawia, że otwieramy się na wyższe poznanie w sobie i możemy mieć szansę bycia z drugim człowiekiem.

Piękny obraz kobiecego ciała pojawia się wszędzie, w internecie, telewizji, prasie. Nie ma produktów, które by nie były reklamowane za jego pośrednictwem, począwszy od podpasek a skończywszy na lekach na prostatę. Wczoraj siedząc do późna i pisząc ten artykuł leciały reklamy w telewizji samych tabletek odchudzających, lekarstw na gardło, a na konie reklama banku. Naliczyłam chyba 9 takich reklam….SZOK.

Jak dzisiejsza kobieta może czuć się swobodnie w obliczu „wytworów” proponowanych przez dyktatorów mody i okrzykniętych mianem ideału czy reklam w telewizji? Czy ich wizerunek ma w ogóle jakiś związek z rzeczywistością? Co gorsze, ta obsesyjna pogoń za ideałem szczupłości zatacza o coraz młodsze kręgi kobiet. W Polsce odchudza się już ponad 80% nastolatek, z czego połowa bez jakiegokolwiek uzasadnienia.

Coraz więcej dostaje wiadomości od dziewczyn, które są bardzo młode, a waga już przekracza 120 kg. Najgorsze to jest to, że te dziewczyny są już po takich tabletkach odchudzających, dietach ściągniętych z internetu, i wielu próbach odchudzania. Moje drogie nie dajcie się złapać w pułapkę!! Tabletki odchudzające Ci nie pomogą, bo tabletki nie mogą być dla wszystkich, diety ściągnięte z internetu mogą wręcz przyprawić Cię o efekt jo-jo, gdyż nie jest ustalona indywidualnie tak jak trening na siłowni czy w domu.

ZANIM PODEJMIESZ TĄ ZŁĄ DECYZJE KUPNA TABLETEK NA ODCHUDZANIE, ZASTANÓW SIĘ DWA RAZY, A PÓŹNIEJ NAPISZ DO MNIE. RAZEM ZROBIMY TO ZDROWO I SKUTECZNIE.

Mój email m.klos@mataleo.eu

07825268743 ANGLIA 

Twój dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk