Chciałabym schudnąć, ale boję się obwisłej skóry – Gosia Klos

Chciałabym schudnąć, ale boję się obwisłej skóry – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Takich wiadomości dziennie mam ponad 70 i każda z Was zadaje te samo pytanie. Boicie się, że po schudnięciu, będąc  na diecie wasza skóra będzie wisieć do kolan. I tak będzie na 100%, a wiecie dlaczego? Bo waszą głupotą jest, kupowanie online jakiś chorych diet, które nawet w 80% nie są dostosowane do Twoich potrzeb. Już nie mówiąc o tym, że w ogóle nie trenujecie i czekacie na cud z dietą, która kupiłyście przez internet.

Moje dziewczyny mają rewelacyjne efekty, gdyż maja ułożone wszystko indywidualnie na konsultacjach osobistych w UK lub online Skype. Trening połączony z dietą i odpowiednia suplementacją działają cuda. Efekty moich podopiecznych, które nieustannie widzisz na FB są tak spektakularne z jednego powodu, oni kochają jak zmienia się ich życie. To sprawa im przyjemność i nie jest drogą przez nieustanne wyrzeczenia. W mojej diecie znajdziesz miejsce na kawałek czekolady, a trening jest dopasowany pod Twoje zdrowie i pracę w domu lub na siłowni.

Spotykam bardzo dużo ludzi na konsultacjach osobistych, którzy nawet nie wiedzą, że są chorzy na niedoczynność tarczycy czy cukrzyca TYPU 2. Jak to się dzieje? Hormony tarczycowe odpowiadają za regulację przemiany materii. Dlatego ich nadmiar – nadczynność tarczycy – poza chudnięciem czy szybkim biciem serca, prowadzi do nadmiernej potliwości i zwiększonego ocieplenia skóry. A skóra w dotyku staje się delikatna, wręcz aksamitna. Natomiast niedobór hormonów tarczycy – niedoczynność tego gruczołu – prowadzi do zwolnienia przemiany materii, tycia, ospałości i zwolnienia akcji serca. Skóra staje się blada, czasami z odcieniem żółtawym, zimna, sucha, szorstka i obrzęknięta. Zmiany te dobrze widać na łokciach.

Takie zmiany od razu widzę na spotkaniach i od razu wysyłam do lekarza, aby porobić wszystkie badania na tarczycę T3, T4, i THS. Na podstawie wyników badań mogę precyzyjnie dopasować dietę czy trening.  Po takich ustaleniach można spokojnie spać i nie bać sie, że po paru miesiącach ta skóra będzie obwisła.

 „Wiele chorób przychodzi do człowieka przez jamę ustną” – powiedział Hipokrates. 

Proszę o udostępnianie artykułu – każdemu może się przydać – dziękuje. 

DZIAŁAJ I NAPISZ DO MNIE 

M.KLOS@BTINTERNET.COM

GOSIA KLOS

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk