Chcesz mieć Płaski Brzuch? Unikaj tych Produktów

brzuch i płaski brzuch

Chcesz mieć Płaski Brzuch? Unikaj tych Produktów. Kto nie marzy o idealnym płaskim brzuchu? Tłuszcz z brzucha jest jednym kawałkiem upartej rzeczy, którą nie można tak szybko rzucić nawet, którzy godzinami się pocą na siłowni lub w domu. Również otyłość brzuszna jest powiązana z chorobą Alzheimera, a także innymi chorobami metabolicznymi i naczyniowymi.

Podążanie za właściwą rutyną ćwiczeń, właściwą dietą i zdrowym stylem życia jest tym, czego potrzeba, aby uzyskać brzuch swoich marzeń.
Podczas gdy zostawiamy wybór tego, co chcesz zjeść,  powiem ci, czego nie jeść, aby spełnić swoje marzenie o płaskim brzuchu, ale pamiętaj dodaj do tego trening w domu. Kliknij tutaj po współpracę. 

1.Rośliny strączkowe

Rośliny strączkowe są odżywcze, ale są również bogate w węglowodany. Więc jeśli możesz jeść je jako białko, aby uzyskać płaski brzuch, rozsądnie jest trzymać je z dietą na redukcje i unikać w normalnym spożyciu.

2.Jogurt

Jedna filiżanka jogurtu pełnotłustego zawiera prawie 170 kalorii, jogurt bez kubka to 120 kalorii, a jedna filiżanka popularnego jogurtu z podwójnym kremem zawiera około 230 kalorii. Tak więc decyzja, aby to wykluczyć, jest niewątpliwie oczywista. Wczoraj pisałam o jogurtach, które testowaliśmy w szkole i wyszło nam, że im mniej składników na opakowaniu tym zdrowiej.

3.Przetworzona mąka biała i pszenna

Badania pokazują, że spożywanie przetworzonych białych mąk jest jedną z głównych przyczyn otyłości. Przetworzona biała mąka zwykle zawiera niewiele lub nie zawiera żadnych składników odżywczych, nie zawiera błonnika, a jedna filiżanka zawiera 455 kalorii. Alternatywnie spożywaj 100% mąki pełnoziarnistej.

4.Cukier

Słodki dla twoich kubków smakowych, ale nie tak słodki dla twojego płaskiego brzucha. Nadmierne spożycie cukru jest główną przyczyną otyłości i cukrzycy. Jedna szklanka białego cukru zawiera 773 kalorii.

5.Majonez

Majonez ma co najmniej 80% tłuszczu. Potrzebujesz więcej informacji? Chyba nie…

6.Przetworzona żywność

Większość przetworzonych produktów spożywczych ma wysoką zawartość tłuszczów nasyconych, cukru, soli i kalorii. Badania wielokrotnie pokazywały powiązania między konsumpcją fast foodów a otyłością. Unikaj tego jak ognia.

7.Ziemniaki

Ziemniaki są pożywne i smaczne, ale są też bardzo bogate w kalorie. Jeden średni ziemniak zawiera około 163 kalorii. Jeśli starasz się uzyskać idealny płaski brzuch, pamiętaj o jedzeniu z umiarem!

Czy zastępujesz te produkty żywnościowe zdrowszymi alternatywami? Daj nam znać w komentarzach.

Sukces ma wiele ojców i wiele matek. Musisz wierzyć w ten cel i on nie bierze się ze szczęścia. On bierze się od porażki do porażki, aż osiągniesz swój cel. Życie jet piękne i trzeba być pozytywnej myśli.  Jeśli nie wiesz jak trenować to zapraszam do współpracy na treningi online Skype. Razem możemy dużo, motywacja i wycisk jest Gratis. Kliknij Tutaj!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk