Cellulit Uda

CELLULIT UDA

Cellulit Uda – Cellulit to stan skóry, w którym nadmierne złogi tłuszczu pod skórą powoduję brzydki wygląd Twoich UD. Cellulit jest chorobą skóry, którą lekarze określają mianem lipodystrofii.

Cellulit dotyczy głównie kobiet. Nadmiary tłuszczu najczęściej odkładają się na udach i pośladkach.  Może to być spowodowane hormonami, genetyka, zły styl życia i niezdrowa dieta. Mówi się, że hormony, takie jak estrogeny, insulina i hormony tarczycy, itp. mogą powodować wytwarzanie cellulitu. Ponadto, nadmierne spożycie tłuszczów i węglowodanów jest głównym  problemem , zwłaszcza jeżeli jeżeli jest  brak aktywności fizycznej . Cellulit Uda mam się go pozbyć. Jak? Oto kilka wskazówek:

CELLULIT UDA

Regularne Treningi

Regularne ćwiczenia, jest najlepszym sposobem zapobiegania i walki z cellulitem. Jednak w dzisiejszym świecie ćwiczeń jest zarezerwowane dla nielicznych szczęśliwców, którzy mają na to dużo czasu.Duża liczba osób wykonuje ćwiczenia w domu lub na świeżym powietrzu.Istnieje kilka ćwiczeń, które możesz zrobić w domu lub świeżym powietrzu, ale najlepiej wykonywać ćwiczenia w klubie pod okiem profesjonalnej porady   na temat, jak pokonać Cellulit Uda.

Leczenie w domu

Leczenie w domu jest popularnym rozwiązaniem dla wielu z nas, są one proste do wykonania. Dobrym sposobem na zmniejszenie cellulitu jest masować obszary, które mają złogi tłuszczu z maści zawierającej bluszczu (Hedera helix) i skrzypu polnego (Equisetum arvense). Możesz  zakupić maść z naturalnych produktów w sklepie.  Brązowy okład z alg lub cukru i oleju mieszaniny są również pomaga w leczeniu cellulitu. Zabiegi domowe nie są bardzo skuteczne, jeśli wykonasz je systematycznie, połączysz je z ćwiczeniami i dietą.

Najlepsze leczenie cellulitu

Najlepsze leczenie cellulitu to spożycie diety, która zawiera mnóstwo przeciwutleniaczy . Dodawanie całe ziarna pszenicy do swojej diety i jedzenia wystarczająco dużo błonnika, to kolejny sposób, aby pozbyć się tkanki tłuszczowej.

Niektórzy ludzie z takich złogów tłuszczu noszą odzież uciskową, która wspomaga odchudzanie.

Bardzo popularne, ale kosztowne jest  terapia laserowa. Jest to zabieg, który obejmuje kompleksowe mechanizmy.Pierwsze próby zastosowania laseroterapii w leczeniu cellulitu połączone były z zabiegami lipolizy laserowej i laserowego wspomagania liposukcji. Pierwsze próby zastosowania laseroterapii w leczeniu cellulitu połączone były z zabiegami lipolizy laserowej i laserowego wspomagania liposukcji.  Dla mnie osobiscie najlepszym rozwiązaniem jest, aby jeść zdrową żywność i przestrzegać rutynowego treningu.

Innym „cudownym” produktem są tabletki antycellulitowe. Nie ma żadnych dowodów na skuteczność tych metod. Niestety wiele kobiet stosuje tego typu suplementy mając nadzieje, że to coś pomoże. Dla mnie BZDURA!!

PAMIĘTAJ, że zanim sięgniesz po jakąkolwiek terapię upewnij się, że masz wystarczająco dużo informacji o niej.

Najgorszym wrogiem cellulitu jest pełny brzuch!

 Pierwsze pięć komentarzy pod artykułem  dostanie rozpisana diete na 1-3 dni. Zapraszam do dyskusji  😉

ROZPISANA DIETA NA  JEDEN DZIEŃ

Dzień Pierwszy diety

6:00 Pierwsze śniadanie – koktajl białkowy Why Pro Izolate ( 20g – 2miarki) rozpuścić w ok. 200-300 ml przegotowanej chłodnej wody i wymieszać

9:00 Drugie śniadanie – serek wiejski 125g (14g białka), 1 pokrojony pomidor, kawa bez cukru, kanapka chleba Pumper Nikel 12:00 Koktail białkowy Why Pro Izolate( 20g – 2miarki) rozpuścić w ok. 200-300 ml przegotowanej chłodnej wody i wymieszać

15:00 Obiad – ugotować 1 małą pierś z kurczaka ( 25g białka), 100g brokuły, 5g łyżeczka oleju lnianego

17:00 Trening cardio ok. 20 min – lekki bieg lub rowerek

19:00 Posiłek po treningu – 1 mała pierś z kurczaka (25g białka), zielona fasola

22:00 Kolacja – koktajl białkowy Why Pro Izolate ( 20g – 2 miarki) rozpuścić w ok. 200-300 ml przegotowanej chłodnej wody i wymieszać

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)


Email :
Imię :

Zgadzam się z polityką prywatności

 

ZAPRASZAM NA PROSTE ĆWICZENIA NA UDA I NIE TYLKO!!!

A oto przykładowa dieta rozpisana na 1 dzień

Dzień Pierwszy diety 6:00 Pierwsze śniadanie – koktajl białkowy Why Pro Izolate ( 20g – 2miarki) rozpuścić w ok. 200-300 ml przegotowanej chłodnej wody i wymieszać 9:00 Drugie śniadanie – serek wiejski 125g (14g białka), 1 pokrojony pomidor, kawa bez cukru, kanapka chleba Pumper Nikel 12:00 Koktail białkowy Why Pro Izolate( 20g – 2miarki) rozpuścić w ok. 200-300 ml przegotowanej chłodnej wody i wymieszać 15:00 Obiad – ugotować 1 małą pierś z kurczaka ( 25g białka), 100g brokuły, 5g łyżeczka oleju lnianego 17:00 Trening cardio ok. 20 min – lekki bieg lub rowerek 19:00 Posiłek po treningu – 1 mała pierś z kurczaka (25g białka), zielona fasola 22:00 Kolacja – koktajl białkowy Why Pro Izolate ( 20g – 2 miarki) rozpuścić w ok. 200-300 ml przegotowanej chłodnej wody i wymieszać

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk