Brzuch – Skuteczne Ćwiczenia – Video

brzuch

Brzuch – Skuteczne Ćwiczenia – Video. Obecnie wiele osób cierpi na nadwagę, w większości kobiety, ale już widzę na ulicach dzieci i młodzież ma dużą otyłość. Złe nawyki życiowe są głównymi czynnikami tego stanu, a jeśli chcemy stracić zbędne kilogramy, musimy zacząć wprowadzać pewne zmiany. Muszę rozpocząć nową zdrową dietę, opracować odpowiedni plan ćwiczeń, zmniejszyć stres i zadbać o sen. Po kilku tygodniach wyniki będą oczywiste. Tłuszcz brzuszny jest najtrudniejszy do zmniejszenia i jest poważnym problemem dla wielu kobiet jaki dzieci i młodzieży.

Kontakt do współpracy na treningi wirtualne w domu.

Podaję ci kilka skutecznych ćwiczeń brzucha, które pomogą ci uzyskać sprawny kręgosłup jak i zgubić brzuch. Pamiętaj, że w kuchni robimy brzuch, a ćwicząc palimy tłuszcz.

1.Spięcia nóg do góry.

Zacznij od płaskiego leżenia na macie. Wciśnij dolną część pleców w matę i przyciągnij pępek do siebie, aby podnieść stopy z ziemi. Twoje kolana powinny być razem i zgięte pod kątem 90 stopni. Przyciągnij kolana do klatki piersiowej, tak aby kość ogonowa uniosła się z podłogi i jednocześnie wykonała tradycyjny zgięcie, podnosząc łopatki z podłogi. Następnie przywróć ciało do pozycji wyjściowej. Zrób to dziesięć razy po 3 serie.

2. Deska od kolana do łokcia

Rozpocznij ćwiczenia od pozycji deski na dłoniach. Staraj się utrzymać prosty kręgosłup i płaski tył, przynosząc lewe kolano do prawego łokcia. Zrób małą pauzę, a następnie wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz to dziesięć razy dla obu stron x 3 serie.

3.Bocznie mięśnie brzucha

Połóż się na macie z uniesionymi nogami i kolanami u góry i zgiętymi pod kątem 90 stopni. Następnie wyciągnij ramiona i zacznij przesuwać kolana  i w lewo i w prawo. Przytrzymaj pozę przez kilka sekund i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenia na drugą stronę. Zrób to 10 razy dla obu stron x 3 serie.

To są naprawdę łatwe ćwiczenia i każdy z nas może je wykonywać we własnych domach. Nie zajmują dużo czasu i nie potrzebują specjalnego sprzętu. Potwierdzono, że regularne ich stosowanie pomoże ci stracić zbędne kilogramy i wzmocnić kręgosłup.

Więc nie myśl, że dwa razy ćwiczeń zmień swoje życie. Rozpocznij ten plan ćwiczeń juz po przeczytaniu tego artykułu i popraw swoje zdrowie. Kontakt do współpracy znajdziesz tutaj.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk