Brzuch Jak Sie z Go Pozbyć – Gosia Klos

twój brzuch

Brzuch Jak Sie z Go Pozbyć – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

1)BRZUCH ROBI SIĘ W KUCHNI. Trzymasz dobrze zbilansowaną dietę  i ujemny bilans kaloryczny, to prawdopodobnie przy odpowiednio dobranym treningu, spalisz tłuszcz z brzucha.

2)Choćbyś uważała inaczej, jedząc nawet 10 tabletek spalacza wszech-czasów na dobę, przy dodatnim bilansie kalorycznym, nieregularności posiłków, braku regeneracji i ćwiczeniu rodem z przyrodniczego filmu o żółwiach błotnych – NIE SCHUDNIESZ.

3)Jeżeli jakiś spalacz nie działa – niekoniecznie jest to wina marki. Każdy jest inny, spalacze tkanki tłuszczowej też dobiera się indywidualnie. U mnie dziewczyny robią to naturalnie, bo wątrobę i żołądek ma się tylko jeden.

Brzuch Jak Sie z Go Pozbyć – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Na pewno masz nieodpowiednią  dietę i  trening.

Może nie śpisz po nocach, opierdzielasz  rano morlinki z majonezem, a po 9 godzinach postu zapychasz się płatkami musli, zagryzając to wszystko kilogramem jabłek, bo przecież jesteś tak bardzo FIT.

Drogie Panie, zwalający wszystko na zły dobór diety czy treningu – weźcie się do Treningu i trzymania michy. I róbcie od czasu do czasu (zwłaszcza Panie) badania hormonów, bo tarczyca potrafi płatać figle i w jedną i drugą stronę, a łatwo można pogorszyć sprawę.

Tkanka tłuszczowa jest jak gąbka z dziurami, ona dąży do wypełnienia się wodą, a człowiek zaczyna szybko przybywać na wadze. Skóra nie nadąża z osiągnięciem niezbędnego ciśnienia, zmarszczki pozostają, a waga ciała staje się jeszcze większa. Należy zrozumieć prostą sprawę, jeśli przez kilka lat tyłaś zwykle na wadze 1 kg w ciągu roku, żeby mógł się rozpocząć proces chudnięcia, organizm musi się przestawić (przestroić), i na to potrzebuje mniej więcej  1 do 3 miesięcy. Podstawowy błąd wszystkich odchudzających się kobiet to chęć zrzucenia zbędnych kilogramów maksymalnie w najkrótszym czasie. Należy, przeciwnie, nie śpieszyć się, nie myśleć o zrzuceniu wagi. Wszystko będzie się działo automatycznie.

Kolejnym problemem, którego nikt nie widzi to przyjmowanie stosownie sztucznych witamin! Dlaczego? Moim zdaniem zwiększa apetyt, ponieważ aby je przyswoić  potrzebuje dodatkowych soli mineralnych, węglowodanów, białek. W roślinach się one znajdują, a w witaminach syntetycznych ich nie ma i dlatego człowiek instynktownie zaczyna intensywnie jeść, co prowadzi do nadwagi.

Im wcześniej zaczniesz sobie pomagać, tym szybciej odzyskasz zdrowie. Najważniejsze aby nie spieszyć się, stopniowo przyzwyczajajcie organizm do nowego trybu życia.

JEŚLI nie wiesz jak zacząć napisz do mnie. Razem zrobimy to rozsądnie i dojdziemy do Twojego Celu. 

m.klos@btinternet.com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Twój Dietetyk i Trener Osobisty

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk