Brzuch 3 Ćwiczenia w Domu – Sprawdź

belly, 3 ćwiczenia na brzuch, trening w domu

Brzuch 3 Ćwiczenia w Domu – Sprawdź. Radzenie sobie z tłuszczem nie jest łatwe, a ci, którzy próbowali go zgubić, wiedzą, co mam na myśli. Ale to nie znaczy, że ludzie rezygnują ze swoich celów i pragnień. Prawdą jest, że twoja wola nie wystarczy, aby stracić ten paskudny tłuszcz. Musisz zacząć ćwiczyć i dobrze się odżywiać inaczej to. nic z tego nie będzie.

Faktem jest i uważam, że większość z was wie, że kiedy decydujesz się schudnąć, nie możesz po prostu celować w konkretny obszar i spalać tłuszczu właśnie tam czyli na brzuchu, to nigdy nie działa w ten sposób. Oczywiście są obszary, które przechowują tłuszcz i cieżko jest się go pozbyć. Tłuszcz na brzuchu spalamy w kuchni, a mięśnie budujemy z ciężarami.

Poza tym występują dolne i górne problemy z tłuszczem brzusznym, a im niższy jest oczywiście trudniej się z tym uporać.

To, że napotkasz na samym początku trudności, nie oznacza, że nie możesz sobie z nimi poradzić. Co więcej, jestem gotowa wyciągnąć pomocną dłoń i pomóc ci w twoim problemie. Wszystko, co musisz zrobić, to zrobić rozgrzewkę i zacząć ćwiczyć  regularnie wykonywać te ćwiczenia, aby pozbyć się problemu.

Żadne z ćwiczeń nie jest niczym specjalnym, każdy z was będzie mógł je zrobić, a kiedy to zrobisz – Twoja droga do doskonałego ciała już się rozpoczęła!

I gratuluję wam tego!

1.Brzuszki na leżąco. Jedno z lepszych ćwiczeń na brzuch na leżąco. Nogi i ramiona są proste. Zrób 4 serie na każdą stronę po 15 powtórzeń. 

 

2.Brzuszki w siadzie. Plecy są proste, a ramiona złączone tak jak do strzałki. Na każdą stronę zrób 4 serie po 10 powtórzeń.

 

 

3. Brzuszki w siadzie prostym. To ćwiczenie jest dal osób ze zdrowym kręgosłupem. Przy wyproście nóg plecy muszą być proste, a wzroku jest skierowany do przodu. Zrób 3 serie po 12 powtórzeń.

 

Zorganizuj swoje życie co za tym idzie swoją kuchnię i lodówkę. Pozbądź się wszystkich fast foodów i zastąp je pożywnymi owocami, warzywami i chudym mięsem. Dobrze się wysypiaj  7-8 godzin na dobę to dokładnie to, czego potrzebujesz aby być zregenerowaną na cały dzień.   Znajdź swoje motto, które zmotywuje Cię do działania. Przypominaj sobie codziennie jak wstaniesz rano.

Jeśli przestrzegasz zasad zdrowego odżywiania, połowa pracy jest już wykonana. A trudna część dopiero nadejdzie!

Twój Dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk