Brodawki – jak się ich pozbyć – Przepis Domowy

Kurzajki

Brodawki – jak się ich pozbyć – Przepis Domowy. jest jedna rzecz, której nikt nie chce sobie poradzić, to brodawki. Są bolesne, niehigieniczne i bardzo nieatrakcyjne. Ale muszą się nimi zająć, albo pogarszają się i pomnożą. Znaczniki skóry też nie są lepsze; Choć mniej problematyczne dla Twojego zdrowia, nadal będą przeszkadzać i wyglądać na niechlubne.
Oczywistym rozwiązaniem obu tych dolegliwości jest usunięcie ich przez profesjonalnego dermatologa poprzez kriochirurgię ( też miałam tak zrobione ) igły elektryczne lub lasery, ale jest ciekawa alternatywa, którą można spróbować w domu, jeśli jesteś się odważna.

Tlenek wodoru jest zaskakująco skuteczną opcją na brodawki.  Jak to działa?

Brodawki – jak się ich pozbyć – Przepis Domowy. zanurzyć w niej bawełnianą tkaninę i zastosować ją na brodawki, do pięciu razy dziennie przez tydzień lub dwa. Ważne jest prawidłowe ukierunkowanie tego, ponieważ nadtlenek wodoru może być bolesny. Ważne jest, aby pamiętać, że wymagany typ nadtlenku wodoru jest 35-procentowym produktem spożywczym. Inne typy nie są zalecane, ponieważ zawierają potencjalnie toksyczne chemikalia, których nie należy nakładać na skórę.

Kolejnym produktem jest ocet jabłkowy. 

1.Skórę dookoła brodawki umyj wodą z łagodnym mydłem. Przed pierwszym zabiegiem najlepiej namoczyć brodawkę w wodzie z mydłem przez 15 minut, delikatnie szorując narośl miękką szczoteczką.
2.Osusz brodawkę i skórę dookoła niej. Następnie zwilż wacik octem jabłkowym, a nadmiar płynu odciśnij. Połóż wacik bezpośrednio na brodawce i zamocuj polo plastrem. Pozostaw na 15 minut. Po upływie tego czasu usuń opatrunek i opłucz skórę wodą.
3.Powtarzaj zabieg nie częściej, niż 3 razy dziennie przez kilka dni (nie dłużej, niż tydzień). Brodawka zacznie wysychać i stawać się coraz ciemniejsza, aż w końcu odpadnie. Jeżeli narośl była duża, istnieje ryzyko, że w jej miejscu pojawi się blizna. Żeby tego uniknąć, smaruj skórę żelem aloesowym lub maścią z nagietka.

Czy znasz te fakty? Pamiętaj, aby przekazać te informacje  w serwisie Facebook, udostępniając ten artykuł!

Zapraszam do współpracy. Jeśli chciałabyś abym ustaliła dla ciebie trening i diete indywidualną, napisz do mnie.

m.klos@btinternet.com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk