Bieżnia Antygrawitacyjna – Działanie i Zastosowanie

bieżnia antygrawicyjna

Bieżnia Antygrawitacyjna – Działanie i Zastosowanie. Kolejne zagadnienie na konferencji, która jest warta uwadze i o której dziś napisze jet o bieżni atygrawitacyjnej. Bieżnia dosłownie unosi ćwiczącą osobę w powietrzu. Użytkownik ubiera specjalne spodenki, a jego nogi znajdują się w swoistym balonie z elastycznego tworzywa, do którego pompowane jest nieustannie powietrze. Jego nacisk podnosi ciało na tyle, na ile zostanie to zaprogramowane. Równocześnie istnieje możliwość kontroli jakości wykonywanych ruchów.

Firma, która wypuściła taką maszynę to AlterG. Nowy standard opieki w zakresie rehabilitacji i treningu. Bieżnia zapobiegająca grawitacji daje możliwość wykonywania ćwiczeń bez bólu, nawet gdy wciąż dochodzisz do siebie po operacji lub urazach.

Dzięki precyzyjnej technologii nieważkości, bieżnia antygrawitacyjna pozwala na kontynuowanie treningu i rehabilitacji fizykoterapeutycznej bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Zmniejsz wpływ grawitacji, wybierając dowolną wagę w zakresie od 20% do 100% masy ciała o 1%
Rehabilituj urazy kończyn dolnych przy mniejszym bólu i mniejszym wpływie
Popraw mobilność, siłę i bezpieczeństwo osób z chorobami neurologicznymi
Zapewnij bezpieczny sposób, aby zrzucić wagę i ćwiczyć z większą intensywnością, podczas gdy nieważone
Trenuj bez bólu i zmniejsz stres w stawach i mięśniach
Odzyskaj skutecznie i mniej bólu po treningu lub zawodach

Innowacyjna bieżnia AlterG  to przełom w rehabilitacji w fizykoterapii. Niezależnie od tego, czy jesteś pacjentem, czy sportowcem zajmującym się niższymi obrażeniami ciała, przewlekłym bólem lub stanami neurologicznymi, które hamują mobilność, możesz skorzystać z możliwości ważenia bieżni antygrawitacyjnej. Bieżnia zapobiegająca grawitacji pomaga szerokiemu spektrum ludzi – sportowcom na najwyższym poziomie, pacjentom ortopedycznym i neurologicznym, dzieciom, seniorom i osobom pragnącym schudnąć – w osiągnięciu ich osobistych celów zdrowotnych, odnowy biologicznej lub wydajności.

Dzięki unikalnym możliwościom nieważkości, bieżnia Anti-Gravity pozwala tobie i twojemu fizjoterapeucie przenieść trening i rehabilitację do przodu poprzez:

1.Umożliwienie chodzenia lub biegania bez bólu przy zachowaniu normalnego chodu
2.Ograniczenie stresu w stawach i uszkodzonych obszarach dolnej części ciała
3.Daje ci pewność i zdolność do biegania lub chodzenia dłużej i regeneracji szybciej przy mniejszym bólu
4.Następny krok w rehabilitacji fizykoterapii

W przeciwieństwie do innych dostępnych urządzeń treningowych, bieżnia antygrawitacyna może zabrać Cię dalej, szybciej niż kiedykolwiek myślałeś, że możliwe po operacji, urazie lub innym upośledzeniu ruchowym.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk