ABS Trening na brzuch i boczki

sd

ABS Trening na brzuch i boczki

Jeśli marzysz o założeniu skąpego bikini tego lata, ale nie jesteś pewna czy twój brzuch jest na to gotowy, trafiłaś na właściwy program treningu twojego sześciopaka…. 

Abs trening na brzuch?? JAK TRENOWAĆ??Trenuj brzuch

Odpowiedź jak często Ty masz ćwiczyć brzuch jest praktycznie niemożliwa bez znajomości całego planu treningowego, indywidualnych predyspozycji i wielu innych rzeczy. To da się zrobić tylko kontrolując wszystkie te czynniki (np. dostarczając pełny plan, wskazówki dietetyczne itd.). Za to można odpowiedzieć na inne pytanie: 

Czy można trenować brzuch codziennie? 

Można. Tak samo jak można jeździć pod prąd albo tańczyć w butach narciarskich. To po prostu głupie, niebezpieczne i bezcelowe. 

Mięśnie brzucha, jak każde inne, potrzebują regeneracji. Rozkład włókien wolno i szybko kurczliwych nie zmienia tego w aż tak znaczącym stopniu, jak powszechnie się przyjmuje. 

Po niezbyt intensywnym treningu mięśnie brzucha potrzebują około 2 dni na regenerację. Po naprawdę intensywnym zestawie ćwiczeń na brzuch możesz potrzebować nawet 4 dni przerwy.

Jakie ćwiczenia na brzuch i jak wyeksponować mięśnie? 

Znów pytanie nie jest takie proste, ale już lepiej. Może zacznijmy od eksponowania ich. 

Niestety w świecie w którym żyjemy tłuszcz spalasz z całego ciała. Jeśli uważasz, że musisz spalić go tylko z brzucha, to dlatego że ten region jest dla organizmu najnaturalniejszym obszarem tworzenia zapasów. Innymi słowy, spalić musisz z całego ciała, ale tylko na brzuchu to widzisz.

Sekret tkwi w połączeniu. ABS trening na brzuchpłaski brzuch

By osiągnąć płaski, szczupły brzuch, który doskonale zaakcentuje twoje kształty, musisz połączyć ćwiczenia siłowe mięśni brzucha z treningami siłowymi całego ciała z cardio oraz dietą. Dzięki temu będziesz podwajać wyniki, które osiągnęłabyś wykonując jedynie ćwiczenia siłowe na mięśnie brzucha.

Nie zapomnij o czasie na odpoczynek. Jeśli czujesz się bardzo zmęczona, w porządku, zrób sobie 10-15 sekund przerwy pomiędzy ćwiczeniami. Poprawna forma ćwiczeń jest niezbędna, by zaangażować wszystkie włókna mięśniowe.

Łatwo zapomnieć o izolacji brzucha i wykorzystać barki, bicepsy, a nawet nogi, by pomóc sobie w ćwiczeniach. Skoncentruj się na rozluźnieniu wszystkich mięśni, które nie są bezpośrednio wykorzystywane w ruchu.

Staraj się wykonać 15-20 powtórzeń każdego ćwiczenia brzucha. Ćwiczenia kardio wykonuj przez 1 minutę. Twoim celem jest utrzymanie wysokiej intensywności treningu przez cały czas jego trwania.

Zostaw email, a otrzymasz prosty trening na mieśnie brzucha. 

 


Email :
Imię :

 

Zapraszamy na prosty trening. Zobacz Video.


metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk