8 Trików Spalający Twój Brzuch – Gosia Klos

8 Trików Spalających Brzuch

8 Trików Spalający Twój Brzuch – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Spójrzmy prawdzie w oczy – przez większość czasu jemy nie dlatego, że jesteśmy głodni. Zamiast tego zwracamy się do jedzenia, aby zwiększyć nasze poczucie komfortu. Stres, klimat, pora dnia, brak ćwiczeń – to wszystko wpływa na to, ile jemy.

Przedstawiam nieocenione wskazówki ze swojej 20 – sto letniego doświadczenia, które pomogą korzystnie wpłynąć na Ciało i nauczyć pewnego rodzaju nawyków, które są niezbędne do połączenia twojej psychiki z procesem odchudzania. 

Tutaj możesz też zakupić mój nowy program 12 ćwiczeń na mięśnie brzucha i połączyć wszystko razem.

1. Trzymaj się listy zakupów.

Zastanawiając się, jakich produktów będziesz potrzebować w nadchodzącym tygodniu, zrób to, co robią doświadczeni szefowie kuchni: zrób pełną listę niezbędnych produktów spożywczych (mięso, płatki zbożowe, warzywa itd.). Przed pójściem do supermarketu sprawdź listę i kupuj tylko te produkty, których Ci brakuje.

2. Powiedz nie yummies.

Znajdź najciemniejsze, najtrudniej dostępne miejsce w swoim domu i przechowuj w nim wszystkie pyszne przekąski. (Lub przynajmniej przenieś je do najodleglejszego kąta lodówki). Możesz powiedzieć: Dlaczego po prostu nie powstrzymać się od kupowania tych źródeł pokusy?

Ponieważ, jak wskazuje moje doświadczenie, łatwiej to powiedzieć niż zrobić. Uczynienie z domu „strefy wolnej od fast foodów” po prostu spowoduje, że będziecie jedli więcej (kto wie w jakich ilościach) u znajomych, w kawiarni lub w pracy. Właściwym rozwiązaniem jest kupowanie tych rzeczy, które są wam potrzebne.

3.Sniadanie to codzienna porcja energii.

Nawyki śniadaniowe stanowią 96% sztuki utrzymywania dobrej sylwetki. Tylko 4 na 100  kobiet, z którymi rozmawiałam, stwierdziłam, że panie nie jedzą rano śniadania. Z drugiej strony osoby z nadwagą przyznawały, że pomijają pierwszy posiłek dnia w nadziei na odchudzanie.

Dlatego tyły. Nie jedząc systematycznych posiłków wraz ze śniadaniem napędzi Wasz metabolizm i spali kalorii, ale z 40 – sto minutowym treningiem. Kliknij tutaj po taki.

4.Jedz w pojedynkę.

W pojedynkę jemy o 30% mniej niż w obecności innej osoby. Jeśli chodzi o te sytuacje, kiedy obiad dzielimy z 3 lub 4 znajomymi – takie spotkania powodują, że zjadasz 2 razy więcej jedzenia niż na samotności. Wniosek? Staraj się jeść główne posiłki w pojedynkę i ograniczaj się do przekąsek przez miesiąc czasu.

5.Jedz więcej, a mniej.

Ludzie, którzy spieszą się, aby pozbyć się „śladów” nadaktywnego apetytu, jedzą zwykle więcej niż ci, którzy pozostawiają go na widoku do końca posiłku, woląc kierować się uczuciem sytości.

6.Szykuj sobie posiłki w pojemniki.

Szykuj sobie posiłki poprzedniego dnia. Wtedy będziecie pewni, że nie będziecie podjadać i kupywać posiłków na wynos. Ten trik stosuje wiele moich pań, ale trzeba się tego nauczyć i na początku nie będzie łatwo.

7. Wstań 10 minut wcześniej.

10 minutowy trening przed pracą napędzi cię na cały dzień. Spali kalorie i utrzyma kondycję. Ja wstaje 30 min. wcześniej i robię cardio na czczo. Na początku było ciężko się ruszyć, bo o 6 rano jest jeszcze ciemno, a przy nie naturalnym świetle nie chce się nić robić, a co dopiero ćwiczyć.

8. Ciesz się życiem każdego dnia.

Mam 47 lat i każdy dzień to dla mnie radość życia. Cieszę się, gdy jest zimno, ciepło czy z padającego śniegu. Mam pozytywną energię przez cały dzień, a tą energię czerpię od Was. Dziękuję, że jesteście ze mną w tym bardzo trudnym okresie. Wystarczy, że przeczytasz każdy mój artykuł i udostępnisz go dalej i już pomagasz nie tylko mi, ale i innym osobą, którzy mogą czerpać korzyści z różnych praktycznych porad i treningów, które są za darmo.

Dla tych co chcą być ze mną bliżej i czerpać energię indywidualnie, wystarczy, że napiszesz do mnie klikając tutaj!

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg - Trener Osobisty, Dietetyk, Motywator

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk