7 porad dotyczących utraty wagi na lato

waga i jej problemy

7 porad dotyczących utraty wagi na lato. Wydaje się, że czas letni to największy sezon, w którym kobiety na całym świecie szukają sposobów, aby tonować i przycinać swoje ciała i tracić na wadze, aby wyglądały i czuły się pewnie w swoich kostiumach kąpielowych. Najtrudniejszą częścią dopasowania jest znalezienie dobrego planu i trzymanie się go. Nie musisz czekać, aż będzie prawie lato, aby ćwiczyć. Pamiętaj, że w ten sposób następnego lata będziesz już w formie, a może nawet w lepszej formie niż się spodziewałaś.

1. Zdecyduj się na cel

Co chcesz osiągnąć na lato? To pierwsza rzecz, którą musisz zrobić, wyznacz swój cel, abyś miała coś do roboty. Twoim celem może być po prostu utrata piętnastu kilogramów lub może być bardziej zaangażowana, np. wystąpienie na scenie bikini fitness i tak dalej. Bez względu na cel, musisz go ustawić, abyś mogła zaplanować.

2. Ustaw realistyczne cele i programy treningowe

Ustaw realistyczny cel i program treningowy. Kliknij Tutaj po taki odpowiedni. Innymi słowy, nie idź na awaryjne diety lub szalone schematy. Szukacie zmian w stylu życia, a nie szybkich poprawek, które doprowadzą do tego, że zyskają na wadze, a często zyskają jeszcze więcej na wadze niż przed rozpoczęciem tej diety. Upewnij się, że plany, które wdrażasz, to takie, które będziesz mógła wygodnie włączyć do stylu życia, a nie do szybkiej naprawy.

3. Zdobądź dużo warzyw

Pamiętaj, że twoje ciało potrzebuje pięciu porcji owoców i warzyw i upewnij się, że je dostałaś. Dostarczenie pięciu porcji warzyw dziennie może wydawać się trudne, ale tak naprawdę nie jest. Dodaj szpinak do omletu, zjedz sałatkę podczas lunchu i kolacji, dodaj trochę warzyw na przekąski. Warzywa są bogate w witaminy i antyoksydanty, które pomagają w wypłukaniu toksyn z organizmu, a także pomagają czuć się pełnią, dzięki czemu nie poddajesz się spożywaniu pustych kalorii i cukrów.

4.Gotuj dla siebie

Fast food może być świetny, ponieważ się szybki do kupienia,  ale tylko ranisz swoją dietę i swoje ciało. Fast food i konserwowana żywność mają wysoką zawartość tłuszczu i kalorii. Najlepiej przygotowywać i gotować własne posiłki. Przynajmniej w ten sposób zawsze wiesz na pewno, co dzieje się z twoim jedzeniem, a tym samym z twoim ciałem.

5. Monitoruj swój plan odchudzania

Wyznaczanie celów to tylko pierwszy krok; bardzo ważny, ale kiedy już wyznaczysz ten cel, ważne jest, aby powracać na niego, aby upewnić się, że jesteś na dobrym celu. Jeśli Twoim celem jest utrata określonej masy ciała w określonym przedziale czasu (upewnij się, że jest to realistyczne).

6. Małe zmiany powodują wielką różnicę

Nie zapomnij o drobiazgach na planie odchudzania. Małe zmiany mogą naprawdę sumować się i mogą mieć ogromne znaczenie. Na przykład, upewnij się, że codziennie chodzisz na spacer, nie tylko po to, by spalić kalorie, ale także, aby oczyścić umysł i zmniejszyć stres. Staraj się korzystać ze schodów, gdy tylko jest to możliwe, zamiast wind. Naprawdę nie musisz mieć tego przedniego parkingu w sklepie; zaparkuj dalej, aby uzyskać trochę dodatkowej kondycji.

7. Spraw, aby to była zabawa przy utracie wagi 

Jednym z największych powodów, dla których ludzie rezygnują z programu odchudzania, jest to, że po pewnym czasie staje się nudny. Nie ma nic złego w zmianie różnych potraw i ćwiczeń w twoim programie; w rzeczywistości zachęca się go do pomocy przy ciągłej utracie wagi, a także do tego, aby utrzymać tę wagę. Wypróbuj różne procedury, a gdy osiągniesz jeden ze swoich celów, nagradzaj się w zdrowy i zabawny sposób, np. Udając się do spa lub wykonując kojący masaż. Chodzi o to, że jeśli nudzisz się swoim programem, zmień go, abyś chciała kontynuować. Nie poddawaj się, po prostu przestawiaj, aby było „zabawne”.

Tutaj kliknij po współpracę już dziś!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk