7 dniowa dieta DETOX – Zapisz ją sobie

dieta detox

7 dniowa dieta DETOX – Zapisz ją sobie. Czy wiesz, że istnieje dieta detoksykacyjna na 7 dni? Detox może zapewnić więcej niż tylko blask oczu i blask skóry, może zwiększyć poziom energii, odzyskać trawienie i pomóc zmienić kilka kilogramów nadwyżek. Rozpoczęcie diety detoksykacyjnej może być bardzo elektryzujące. Będziesz wolna od zanieczyszczeń w swoim ciele, a jako dodatkowy bonus, również wiedzy o utracie wagi.

Dlatego dzisiaj w tym artykule omówię dietę detoksykacyjną na 7 dni. Musisz tylko pamiętać, że to tylko 7 dni i musisz mieć ustaloną kolejną dietę i trening. Będzie szybciej i łatwiej zgubić kilogramy. Napisz do mnie kliknij Tutaj.

Detoksykacja to świetny sposób na usunięcie toksyn z organizmu. Kiedy oczyszczasz organizm, chronisz swoje ciało wraz z chorobami przewlekłymi, a także poprawisz swoje cele odchudzania. Zważywszy, że może to wyglądać jak modna dieta, która oznacza brak ziaren, mleka, alkoholu i cukru. Określenie każdego planu detoksykacji polega na zdjęciu ciężaru z narządów, które oczyszczają organizm z wątroby, jelit i nerek, jednocześnie wspierając i cywilizując ich działanie.

Korzyści z diety Detox 7 dni:

Wsparcie w odchudzaniu.
Kontroluje funkcjonowanie swojego ciała, kontrolując ciśnienie krwi i poziom cukru.
Zwiększa swoją pewność siebie, przyjmując zdrowy styl życia.
Zainspirują zdrową zmianę zachowań żywieniowych.

Detox Diet 7 Days Plan:

Teraz spójrz na 7- dniowy plan diety detoksykacyjnej.

1) Dzień 1: 600 kalorii:

Rozpocznij dzień z owocami. Mogą być to  różnorodne owoce w diecie z pominięciem banana. Witaminy, minerały i przeciwutleniacze w owocach odgrywają główną rolę w detoksykacji. Są mało kalorii i tłuszczu. Ponadto owoce są obfitym sposobem na uporządkowanie ciała na nadchodzące dni planu detoksykacji. Pij jedną szklankę pozbawionego soli soku warzywnego i niesłodzonych owoców podczas śniadania i lunchu.

2) Dzień 2: 1600 kalorii:

Drugi dzień to warzywa. Możesz wziąć wszystkie warzywa, ale jedz je surowe, parzone, duszone lub nieco smażone. Zapewnij gotowane ziemniaki na śniadanie, które zapewnią Twojemu ciału pożądaną energię. Ale powstrzymaj się od jedzenia tego warzywa o innej porze dnia. Aby dodać smaki do warzyw, dodaj do nich dużo ziół, cebuli i czosnku. Warzywa dostarczają organizmowi ważnych składników odżywczych, węglowodanów i błonnika.

3) Dzień 3: 1500 kalorii:

Dodaj kombinacje owoców i warzyw. Ale bez bananów i ziemniaków. To przyniesie korzyść ciału, aby uzyskać pełne naturalne odżywianie. Rozpocznij ten dzień od owoców i zjedz lekkie sałatki i gotowane warzywa. Zrób sałatkę, mieszając świeżą miętę, pomidory, żółty, szpinak, kiełki fasoli, rukiew wodną, ​​mączkę z cykorii, czerwoną paprykę, dymkę, sok z cytryny z małą oliwą.

4) Dzień 4: 1800 kalorii:

Jeśli kochasz banany, pokochasz ten dzień. Dzisiaj możesz potrzebować tylko bananów i mleka. Musisz spożywać co najmniej 8 małych bananów z 3 szklankami stonowanego mleka. Sugeruje się miskę zupy roślinnej, aby twój żołądek był pełny. Ten dzień przyniesie Ci korzyści w uzupełnieniu zapotrzebowania organizmu na węglowodany, błonnik, potas i wapń. Oczywiście dodaj też warzywa i 200g kurczaka do obiadu.

5) Dzień 5: 1500 kalorii:

Piątego dnia możesz również spożywać ryby 230g na posiłek z warzywami 200g x 4 posiłki.

6) Dzień 6: 1300 kalorii

Wraca do warzyw w szóstym dniu. Tym razem zwracaj uwagę na sałatki. Dzisiaj możesz także dodać kilka nie-wegetariańskich wyborów do swojego talerza, ale skojarz je z dużą ilością warzyw. Powinnaś obserwować utratę wagi i wzrost energii. Jeśli będziesz odczuwać głód to musisz dodać kurczaka i 20g białego ryżu.

7) Dzień 7: 1600 kalorii:

Tego dnia możesz pozostać na diecie warzywnej z miską owoców o niskiej zawartości cukru i miską brązowego lub gotowanego na parze ryżu. Ten dzień jest bardzo ważny, ponieważ powoli wyprowadzi cię z diety detoksykacyjnej i przywróci ci normalną dietę.

Tutaj ją zamów, aby dalej kontynuować proces odchudzania.

m.klos@mataleo.eu

Mam nadzieję, że spodoba Ci się ten artykuł i uznasz go za pomocny!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk