6 sposobów na utratę tłuszczu w ciągu zaledwie 10 dni

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk

6 sposobów na utratę tłuszczu w ciągu zaledwie 10 dni. Wraz z nadejściem wiosny wszyscy zaczynamy się martwić o to, jak będziemy wyglądać na plaży, w naszym ulubionym stroju kąpielowym, zwłaszcza, jeśli w zimie zyskaliśmy kilka kilogramów. Wszyscy chcemy wyglądać najlepiej, ale nie wszyscy mają tyle szczęścia, aby schudnąć i wyglądać wspaniale. Jeśli jesteś jedną z osób, które nie potrafią znaleźć najlepszego sposobu na pozbycie się zbędnych kilogramów i stopienia tego denerwującego tłuszczu z brzucha, nie martw się, z moją pomocą będziesz mogła błyszczeć na plaży tego lata.

Zgłoś się do mojego programu.

Kliknij Tutaj i Działaj.

Przede wszystkim zacznij działać w styczniu aby pięknie wyglądać wiosną czy latem! Aby schudnąć 10, 20 czy 30 kg bez efektu jo-jo napisz do mnie o współpracę. Moje doświadczenie zawodowe to 18 lat w treningach z kobietami i układanie planów dietetycznych. Żaden plan dietetyczny czy treningowy wykupiony online nie będzie tak skuteczny jak praca na żywo nawet online.

Na zdjęciu jest Sandra – 15 kg, z którą ćwiczę 4 miesiące tylko treningi online 4 – 5 razy w tygodniu bez specjalnej diety. W trakcie naszego programu Sandra miała jeszcze zabieg prawego kolana, po którym również ćwiczyłyśmy ale mniej intensywniej. Dalej ćwiczymy, bo do lata chcemy ujędrnić pięknie ciałko.

Pierwsze 10 dni współpracy zawsze gubimy wodę, czasami trwa to nawet 20 dni wszystko w zależności od twojej Nadwagi. 10 dni jest to czas na rozruch, na zgubienie wody z organizmu. Nigdy nie zgubimy 20 kg nawet w ciągu jednego miesiąca. To jest nie możliwe. Żadne tabletki czy koktajle Ci w tym nie pomogą. Nie dajcie się nabrać.

Musi być ciężka praca w tygodniu w domu lub na siłowni. Musi lać się pot na prawo i lewo. Musi być motywacja. Ja wam to wszystko zapewnię.

Zgłoś się do mojego programu.

Kliknij Tutaj i Działaj.

TUTAJ SĄ 6 SUPER POMOCNYCH PORAD, KTÓRE ZAPISZ SOBIE:

ZBYT DUŻA ILOŚĆ SOLI.

Jeśli kochasz wszystko, co jest słone, prawdopodobnie zużywasz znacznie więcej niż zalecana dzienna dawka sodu. Zbyt dużo sodu w twoim ciele może podkopać twoje wysiłki, aby rzucić te wszystkie dodatkowe kilogramy i nawet jeśli robisz wszystko książkowo, nadal nie będziesz w stanie schudnąć. Spróbuj ograniczyć ilość soli do pół łyżeczki dziennie, a tłuszcz zacznie topnieć.

OGRANICZENIE WĘGLOWODANÓW.

Chleb, makarony i podobne produkty bogate w węglowodany mogą być głównym winowajcą, jeśli chodzi o przybranie na wadze. Spróbuj zmniejszyć ilość węglowodanów w diecie i zacznij jeść więcej pokarmu bogatego w białko. Poprawi to proces odchudzania i zaczniesz zauważać wyniki w ciągu tygodnia.

NIE DODAWAJ ZA DUŻO PIKANTNYCH.

Pikantne jedzenie jest smaczne, ale jest również złe dla twojej diety, ponieważ spowoduje nadmierne wydzielanie kwasu w żołądku i prowadzi do problemów trawiennych. Nie potrzebujesz tego, gdy próbujesz schudnąć, więc staraj się unikać przypraw pikantnych tak bardzo, jak możesz.

JEDZ OWOCE.

Owoce mają wiele zalet zdrowotnych, ale jeśli próbujesz schudnąć, najlepiej jedz więcej jagód i owoców cytrusowych, jabłek i gruszek.

Kliknij Tutaj i Działaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk