6 MINUT NA PŁASKI BRZUCH – ZA DARMO VIDEO

abs, trening na brzuch, ćwiczenia w domu

6 MINUT NA PŁASKI BRZUCH – ZA DARMO VIDEO. Poświęć kilka minut dziennie, aby uzyskać mocniejszy i bardziej wyraźny brzuch. Wykonaj każde z poniższych ćwiczeń przez jedną minutę. Jeśli masz 10 lub 15 na brzuszek, powtórz tę sekwencję dwa lub trzy razy. Jeśli nie masz motywacji do ćwiczeń, to zapraszam na treningi wirtualne Skype, które bardzo się sprawdzają i są skierowane dla osób z małą ilością czasu. Ćwiczymy razem w domu i gubimy kilogramy.

1.Ćwiczenie z nogami skierowanymi do boku.

Zacznij od tradycyjnej pozycji startowej klęku podpartego, ciężar ciała daj na palcach. Przynieś prawą stopę do przodu, zginając kolano i obciążając stopy. Przełącz nogi, przesuwając lewe kolano do przodu, jednocześnie przesuwając prawą nogę. Czuje się trochę jak bieganie w miejscu w pozycji deski. Aby uzyskać bardziej zaawansowaną odmianę do pracy z brzuchem, załóż obciążenia. Szybko wykonuj to ćwiczenie tak długo, jak to możliwe, nie robiąc sobie przerwy – co najmniej 30 sekund! W razie potrzeby odetchnij i napij się wody, ale znowu podnieś się, dopóki nie minie jedna minuta.

 

2.Plank na boki.

Zacznij od pozycji klęczącej, opierając się na przedramionach i kolanach, wejdź na pozycję deski. Wciągnij mięśnie brzucha, aby zapobiec przywieraniu lub opadaniu kręgosłupa. Gdy znajdziesz się w mocnej desce, daj lewą stopę do boku, utrzymując swój kręgosłup mocno zaangażowany i silny w tym ćwiczeniu. Przesuń lewą stopę z powrotem do pozycji wyjściowej. Teraz zrób to prawą stopę do boku zanim wrócisz do centrum. To liczy się jako jeden powtórzenie. Wykonaj jak najwięcej powtórzeń przez jedną minutę.

3.Podnoszenie bioder do góry.

Zacznij od pozycji deski. Napnij mięśnie brzucha i zacznij ćwiczenie. Twój kręgosłup powinien być równoległy do podłogi, ramiona umieść na wysokość bioder, stopy powinny być blisko odległości od bioder. Gdy znajdziemy się na mocnej desce, powinniśmy mieć swój kręgosłup mocno zaangażowany w pracę. Przesuń lewą stopę z powrotem do pozycji wyjściowej. Teraz zrób prawą stopę na zewnątrz, zanim wrócisz do centrum.  Wykonaj jak najwięcej powtórzeń przez jedną minutę.

Zgłoś się do swojej metamorfozy kliknij tutaj i działaj.

Dokonuj lepszych wyborów, jedz mało i często, ćwicz codziennie. Pomyśl „czy to jest wymówka lub powód”, rób notatki… monitoruj je. Zrozum swoje ciało!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk