6 Minut Na Fałdki Na Brzuchu – Zrób Ćwiczenie Na Noc

6 Minut Na Fałdki Na Brzuchu – Zrób Ćwiczenie Na Noc

W dzisiejszych czasach wykonanie codziennie czterdziestominutowej sesji ćwiczeń to dodatkowe wyzwanie. Jednak przy tych ćwiczeniach na  mięśnie brzucha potrzebujesz 6 minut dziennie, aby wzmocnić kręgosłup. Jeśli nie masz czasu rano, najlepiej zrobić wieczorem przed pójściem sapć.

Ten trening fitness wykorzystuje wyłącznie Twoją wagę, bez sprzętu można zrobić wiele aby skupić się na wszystkich mięśniach brzucha i pobudzić spalanie tłuszczu, nawet po zakończeniu ćwiczeń. Również mięśnie pleców, ramion i pośladków są dodatkowo porządnie rozciągane dzięki tym ćwiczeniom o wysokiej intensywności.

Brzuch robimy w kuchni, czyli mniej jemy a częściej, ale z doświadczenia wiem, że nie trzeba się katować dietą, a wystarczy ćwiczyć codziennie i też bedą efekty.

Ogólnie rzecz biorąc, podnoszenie ciężarów przez 30 – 40 minut może spalić od 120 do 180 kalorii, w zależności od masy ciała osoby. Energiczne podnoszenie ciężarów przez 30 minut może spalić od 250 do 350 kalorii, w zależności od masy ciała osoby.

Na przykład Kalkulator wskaźnika spalania kalorii przedstawia różne liczby spalonych kalorii w zależności od masy ciała oraz rodzaju i intensywności aktywności fizycznej.

Wszystko zależy od ciebie i twojej kondycji czy wytrenowania. Przez pierwsze 3 miesiące nie bedzie łatwo, ale wiem, że chcesz szybko schudnąć i tu cię muszę zaskoczyć, bo szybko się nie da włąśnie dlatego potrzebny jest czas i cierpliwość. Praca nad swoim ciałem jest niekończącą się pracą.

Dlaczego?

1. Wiek – niestety ale się starzejemy i twoje ciało bedzie wyglądać w wieku 20 lat i w wieku 50 lat.

2.Hormony – to kwestia indywidualna i też wszystko zależy od Twojego ciała. Jeśli nie nie zapracujesz na swoje zdrowie w młodym wieku, na starość będziesz mieć duże problemy.

3.Akceptacja siebie i bycie zdrowym – tego nikt nie rozumie, dlatego firmy farmaceutycznie zarabiają duże pieniądze na waszej niewiedzy. Jeśli zaczniesz ćwiczyć 3 razy w tygodniu ( na początku ) i zaczniesz wykluczać smażenie, chleb i słodycze to mogę ci zagwarantować, że po 3 miesiącach będą efekty…może nie spektakularne, ale je zauważysz.

4.Pomoc – jest bardzo ważna więc zaglądaj na moją stronę na bloga. Jestem bardzo dużo wskazówek i różnych ćwiczeń, za które nie musisz płacić wystarczy, że udostępnisz dany artykuł, a mnie zmotywuje to do dalszego działania.

Lecimy z ćwiczeniem…

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk