5 sposobów na szczupłe uda na Leniucha – Video za Darmo

5 sposobów na szczupłe uda na Leniucha – Video.

Uzyskanie godnej pozazdroszczenia dolnej połowy jest łatwiejsze niż myślisz. Wypróbuj te leniwe ćwiczenia, aby wzmocnić uda, kiedy tylko masz kilka dodatkowych minut. Wykonaj 10 do 15 powtórzeń każdego ćwiczenia w kolejności podanej poniżej, a następnie zmień strony i powtórz. Wykonuj ten trening co najmniej cztery dni w tygodniu, aby uzyskać dobre wyniki.

1.Trening na boku z uniesieniem nogi do góry.

Połóż się na prawym boku z wyprostowanymi nogami, zgiętymi stopami i zgiętym prawym łokciem, tak aby prawa ręka podpierała głowę. Prawą nogę wyciągnij lekko do przodu i zegnij kolano pod kątem około 90 stopni. Trzymając ramiona i biodra w pionie, mięśnie brzucha napnij i lewa nogę trzymaj prosto, ugnij zewnętrzne udo, aby podnieść lewą nogę około 45 stopni nad ziemię. Zatrzymaj się, a następnie obniż je kontrolując całą nogę.

 

Trening na uda na leżąco - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

2. Ćwiczenie na uda z ugiętym kolanem ku górze.

Połóż się na prawym boku z wyprostowanymi nogami i zgiętym prawym łokciem, tak aby prawa ręka wspierała Twoją głowę. Prawą nogę wyciągnij lekko do przodu i zegnij kolano pod kątem około 90 stopni. Trzymając ramiona i biodra w pionie, napij brzuch, lewa noga wyprostowana, podnieś zewnętrzne udo, aby unieść lewą nogę około 45 stopni nad ziemię. Nie opuszczając nogi, zegnij lewe kolano, zbliżając je do kręgosłupa. Następnie wróć do pozycji wyjściowej.

Ćwiczenie na uda z ugiętym kolanem - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

3.Ćwiczenie na uda z nogą do boku.

Połóż się na prawym boku z wyprostowanymi nogami,  zgiętym prawym łokciem, tak aby prawa ręka podpierała głowę. Prawą nogę wyciągnij lekko do przodu i zegnij kolano pod kątem około 90 stopni. Przesuń lewą nogę do przodu, tak aby stopa znajdowała się na linii talii. Trzymając ramiona i biodra w stosie, napięte mięśnie brzucha i wyprostowaną nogę, zaangażuj zewnętrzne udo, aby podnieść lewą nogę tuż nad poziom bioder. Zatrzymaj się, a następnie opuść z kontrolą bez dotykania ziemi.

Ćwiczenie na uda z nogą do boku - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

4. Ćwiczenie na uda z kopnięciem do przodu.

Połóż się na prawym boku z wyprostowanymi nogami, zgiętymi stopami i zgiętym prawym łokciem, tak aby prawa ręka podpierała głowę. Prawą nogę wyciągnij lekko do przodu i zegnij kolano pod kątem około 90 stopni. Przesuń lewą nogę do przodu, tak aby stopa znajdowała się na linii talii. Trzymając ramiona i biodra w pionie, unieś lewą nogę nieco powyżej poziomu bioder. Następnie zaangażuj swój kręgosłup, przykładając lewe kolano do klatki piersiowej. Wypchnij stopę z powrotem.

Ćwiczenia na pośladki z kopnięciem do przodu

5. Ćwiczenie na uda i pośladki z uniesioną noga do góry.

Bardzo ciężkie ćwiczenie, ale warto zrobić chociaż do 5 powtórzeń na początek. Połóż się na prawym boku, z prawym łokciem na podłodze pod prawym ramieniem i dłonią, aby uzyskać podparcie. Trzymając obie nogi tak prosto, jak to możliwe, unieś lewą nogę, aż stopa znajdzie się nad lewym biodrem, a lewą rękę przyłóż do lewej kostki lub goleni. Zaangażuj swój kręgosłu i wewnętrzną stronę ud, gdy prawą kostkę napotykasz w powietrzu, aby zetknąć się z lewą.

Ćwiczenie na uda i pośladki

Jak sami widzicie  ćwiczenia można wykonać w domu i to bez żadnego sprzetu, wystarczy trochę miejsca w domu i Twoje chęci, a jeśli nie wiesz jak prawidłowo je wykonać to napisz do mnie na m.klos@mataleo.eu

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk