5 najgorszych produktów spowalniające metabolizm

odchudzanie i brzuch, trening

5 najgorszych produktów spowalniające metabolizm. W dzisiejszych czasach możesz znaleść produkty zawierającą ukryte niebezpieczne składniki i chemikalia czające się w twoim jedzeniu. Jesz zdrowo i ćwiczysz, a mimo to NIE widzisz oczekiwanych rezultatów. Brzmi znajomo? I nawet nie zaczynajmy od tego, jak frustrujące jest to!

KLIKNIJ TUTAJ PO WSPÓŁPRACĘ!

W tym miejscu możesz nieświadomie grać w chowanego w odżywianiu. To, co MYŚLISZ, to „zdrowa żywność” może w rzeczywistości sabotować twoje wysiłki i ukrywać toksyny.

Są to pokarmy, które MOGĄ ZABIĆ metabolizm, ponieważ twoje ciało traktuje je jak toksycznych najeźdźców! W rezultacie twoje ciało jest zmuszone do reakcji walki lub ucieczki, a te pokarmy również utrudniają funkcjonowanie twojego metabolizmu.

To może prowadzić do:

Choroby trawienne i ich problemy
Przybranie na wadze
Zmęczenie
Brak równowagi hormonalnej
Dysfunkcja tarczycy

Oto 5 ryzykownych pokarmów, które zabijają twój metabolizm:

1.Sok owocowy
Obfituje w cukier, dzięki czemu przybierasz na wadze

Obciążony chemikaliami
1 szklanka soku zawiera 30 gramów cukru… napój gazowany miał 28! Uważaj również na: syrop kukurydziany, cukier surowy i brązowy, dekstrozę, fruktozę, koncentrat soku

Użyj prawdziwego soku z cytryny, wody i stewii, aby zrobić domowej lemoniadę.

2.Całe ziarna
To może być najbardziej ryzykowne ze wszystkich!
Gluten, skrobia i kwas fitynowy (występujący w chlebie pszennym) powodują stany zapalne. Zapalenie jest ROOT wszystkich chorób! Trudno przyswajać minerały i witaminy z pełnego ziarna. Na co zwrócić uwagę: chleb, makaron, płatki zbożowe, krakersy, desery, frytki, batoniki muesli.

3.Sztuczne słodziki
Aspartam wiąże się z 92 niekorzystnymi skutkami zdrowotnymi. Sukraloza (Splenda) i aspartam pobudzają apetyt. Zwiększa apetyt na węglowodany.

Co w zamian? Stevia, Wszystko naturalne, Surowy miód

4.Olej rzepakowy
Spowalnia utratę tłuszczu i powoduje, że twoje ciało gromadzi niechciany tłuszcz. Zawiera uwodornione oleje. Powoduje stan zapalny. Zakłóca hormony i metabolizm. Zmodyfikowany genetycznie – 90% oleju rzepakowego

5.Masło orzechowe
Orzeszki ziemne są uprawiane w glebie i przechowywane w wilgotnych silosach. Powoduje wzrost grzybów (aflatoksyny). Negatywnie wpływa na zdrowie jelit, konkurując z probiotykami.Uszkadza zdrowie układu trawiennego

Co w zamian? Masło migdałowe

Bogate w składniki odżywcze
Bogata w aminokwas L-argininę
Zwiększa produkcję HGH w twoim ciele
Pomaga twojemu ciału budować beztłuszczowe mięśnie
Zwiększa tempo metabolizmu

Chroń swój metabolizm, unikając tych 5 ryzykownych produktów, a może nawet stracić te ostatnie 5 do 10 upartych kilogramów, które nie chcą się ruszyć!

Czy masz niesamowitą wskazówkę dotyczącą przyspieszania metabolizmu? Podziel się z nami w komentarzach poniżej!

KLIKNIJ TUTAJ PO WSPÓŁPRACĘ!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk