5 Najbardziej skutecznych sposobów na pozbycie się tłuszczu z ud

uda i trening na boczki

5 Najbardziej skutecznych sposobów na pozbycie się tłuszczu z ud Okej, więc posiadanie „ogromnych ud” jest przerażające i bardzo zle to wygląda. To takie denerwujące uczucie, że nie można nosić skąpych szortów czy założyć krótkiej sukienki i bikini.
Tłuszcz z ud jest dużym wyzwaniem dla wielu kobiet – ponieważ jest tak cholernie uparty i nie chce odejść! Jest to jeden z trudniejszych obszarów na ciele z którym są problemy.
Na szczęście ten problem wkrótce się może skończyć Oto 5 świetnych sposobów na przycięcie tłuszczu z uda i wsunięcie go w te obcisłe dżinsy.

KLIKNIJ TUTAJ PO WSPÓŁPRACĘ

1. Pij wodę częściej

Wiesz, co jest największym wrogiem większości diet? To nie jest deser ani niezdrowe przekąski – to słodkie napoje. Kiedy pijesz napoje gazowane, soki owocowe z kartoników lub inne słodzone napoje, dodajesz setki kalorii do swojego dnia bez innych składników odżywczych.
Zamiast tego pij wodę. Zapewni ci dobre nawodnienie, co ma kluczowe znaczenie dla zdolności organizmu do spalania tłuszczu i budowy mięśni, a także pomoże ci pozostać sytym na dłużej.

2. Zrób więcej Cardio

Cardio doskonale nadaje się do spalania kalorii i zwiększania masy ciała. Jeśli chcesz schudnąć i szybko to stracić, cardio jest twoim najlepszym przyjacielem.
Spróbuj ćwiczeń cardio, które przyspieszają bicie twojego serca i spalają mnóstwo kalorii, takich jak bieganie, skakanka i jazda na rowerze. Dodatkowo – te 3 działania również ujędrniają twoje nogi, co przyda się, gdy zrzucisz cały tłuszcz z uda, którego próbujesz się pozbyć.

3.Napisz, co jesz

Prawda jest taka, że ​​samo ćwiczenie nie pozwoli ci osiągnąć celów związanych z odchudzaniem. Jeśli chcesz naprawdę odchudzić się i uzyskać wyniki, musisz również dodać odpowiednie odżywianie.

Jeśli próbujesz dobrze jeść, doskonałym nawykiem jest zapisywanie tego, co jesz. Kiedy to zrobisz, zaczniesz rzadziej sięgniesz po niezdrową przekąskę – ponieważ wiesz, że będziesz musiała to zapisać.

Ponadto pozwoli Ci zobaczyć, ile kalorii jesz dziennie, co pomoże Ci dowiedzieć się, czy osiągasz wyznaczone cele w zakresie odchudzania. Nie jedz mniej niż 1200 kalorii dziennie, a wszystko będzie dobrze jeśli ćwiczysz.

4. Zjedz śniadanie!

Śniadanie jest SUPER ważny. Faktem jest, że jedzenie daje kopniaka śniadaniowego i rozpoczyna metabolizm do końca dnia. Jeśli go opuścisz, poczujesz się ospała, zmęczona i głodna – co spowoduje, że wybierzesz niezdrowe przekąski.

Ponadto pominięcie śniadania oznacza, że twoje ciało myśli, że masz problemy z odżywianiem – co sprawia, że oszczędza każdą kalorię i kawałek cukru, który dostaje, zamieniając je w tłuszcz. Codziennie jedz śniadanie – znacznie ułatwi to odchudzanie.

5. Pamiętaj o genetyce

Jeśli naprawdę nie widzisz oczekiwanych rezultatów i obserwujesz wszystkie elementy z tej listy, pomyśl o swoim ciele – a także o sylwetce mamy, ciotek, sióstr i babci. Tylko, żeby wszystko nie podciągać pod genetykę, bo to już nazywa się lenistwo!

Jeśli wszyscy macie ciała w kształcie gruszki, jest to zależne od genetyki – nie od tego, jak ciężko pracujesz. Jeśli tak jest, nie martw się, nie miej obsesji ani stresu – nie możesz zrobić wiele, aby to zmienić.

Postępując zgodnie z radami z tej listy, sprawisz, że twoje ciało będzie w najlepszej możliwej formie – i będziesz wyglądać cholernie dobrze, kiedy OSIĄGNIESZ SWÓJ CEL. 

KLIKNIJ TUTAJ PO WSPÓŁPRACĘ

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk