4 minuty Treningu na Ciało - Video


Kup Dietę i Trening

4 minuty Treningu na Ciało – Video. Przedstawię dziś ćwiczenia dla twoich nóg, ramion i pośladków … aby trenować wszystkie strefy, musisz wykonać kilka ćwiczeń dla tej grupy mięsniowej. Wszystko to zajmie więcej niż miesiąc. Ale na szczęście możesz osiągnąć magiczną transformację, wykonując tylko 3 ćwiczenia czyli 4 minuty. Jak to możliwe? Są takie uniwersalne ćwiczenia dla całego ciała, które zapewniają równomierne obciążenie wszystkich problematycznych obszarów. Podczas treningu zauważysz napięcie w pośladkach, ramionach, dłoniach i łydkach. Ogólnie rzecz biorąc, minimum ćwiczeń doprowadzi do maksymalnych wyników.

Te ćwiczenia pomogą Ci zwiększyć elastyczność i pozbyć się bólu spowodowanego siedzącym trybem życia. Musisz robić to płynnie i stopniowo. Jeśli uważasz, że to uprości ci zadanie, to jest to dalekie od przypadku. Po prostu je wypróbuj! Rozpocznij swój trening od przysiadów, następnie wykonaj Push-upy, następnie wykonaj Mountain Climber, po tym wykonaj Lunges i zakończ skokowo. Ten trening potrwa nie więcej niż 5 minut. CZYTAJ WIĘCEJ: Jak stworzyć program treningowy dla początkujących.

1.Przeskoki z jedną na drugą stronę. Wykonaj 4 serie po 20 powtórzeń na stronę.

2.Wyskoki do tyłu. Wykonaj 4 serie po 20 powtórzeń. 

 

3.Wyskoki do góry.Wykonaj 4 serie po 20 powtórzeń. 

 

Możesz zrobić kilka serii, zaczynając od pierwszego ćwiczenia. Wszystko w zalezności czy jesteś początkująca osobą czy zawansowaną. Ważne żebyś ćwiczyła 4 razy w tygodniu. 

Po plan treningowy zapraszam już on-line na [email protected]

Gosia Klos

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: