4 ĆWICZENIA, ABY AKTYWOWAĆ MIĘŚNIE BRZUCHA – VIDEO

trening na nogi i brzuch - siłownia

4 ĆWICZENIA, ABY AKTYWOWAĆ MIĘŚNIE BRZUCHA – VIDEO. W tym tygodniu koncentrujemy się na zaawansowanych ćwiczeniach, które pomogą Ci dotrzeć do Twojego mięśnia brzucha. Trening jest wykonywany z moimi podopiecznymi i możesz też go wykonywać w parach.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej, aby uzyskać mocny i skuteczny trening. Oczywiście nie zapomnij o tym, że brzuch robimy w kuchni, czyli bez odpowiedniego odżywiania nie uzyskasz pięknych mięśni – ABS.  W połączeniu z kardio możesz po 3 miesiącach spodziewać się fantastycznych rezultatów.

Ostatnio napisała do mnie moja klientka, z która pracuje z nią dopiero 2 tygodnie, że z moim planem już schudła 4.5 kg. My ćwiczymy 2 razy w tygodniu online LIVE i dodatkowo ona sama ćwiczy 2 razy w tygodniu na siłowni moim planem.

Jeśli chcesz dołączyć do mojego zespołu, napisz do mnie klikając tutaj .

Teraz lecimy z ćwiczeniami. 

1.Wznosy nóg do góry w parze. Można też to ćwiczenie wykonać samemu trzymając się czegoś stabilnego. Nogi są złączone, delikatnie opuszczają w dól wypuszczaj powietrze. Zrób 3 serie po 10 powtórzeń na początek. Pózniej możesz zwiekszyć liczbę powtórzeń do 15.

 

 

2. Wznosy ramion do góry z ciężarem 2 kg. Stopy dociśnięte do podłogi, ramiona dotykają do podłogi. Wydech jest u góry. Zrób 3 serie po 15 powtórzeń.

 

 

3.Ćwiczenie na piłce bosu. Mięśnie skośne. Jedno z trudniejszych ćwiczeń na bosu, gdyż nie dość, że musisz wykonać ruch nogą do boku, to jeszcze utrzymać stabilizacje na piłce. Madzia robi to bardzo powoli, plecy trzyma prosto, głowa do przodu. Jak sami widzicie ramiona też pięknie pracują, trzymając całe ciało w lini prostej. Zrób 3 serie po 10 powtórzeń.

 

 

4.Brzuszek ze stopami opartymi na ścianie. Broda dociśnięta do klatki , plecy trzymamy prosto, wydech u góry. Spięcia wykonujemy 10 razy po 3 serie. Moja podopieczna ze mną schudła przez 3 miesiące 12 kg. Trenując 4 razy w tygodniu na siłowni + kardio i odpowiedni plan żywienia przy chorobie tarczycy.

 

Początek jest najważniejsza częścią realizacji.  Zacznij ze mną, a już będziesz w połowie drogi.

Nie ze wszystkimi mogę pracować bezpośrednio, dlatego często dobrym wyborem jest wspòłpraca online Skype. Wspòłpraca ze mną to stały kontakt. Traktuje swoich podopiecznych tak jak sama chciałabym być traktowana. Zapraszam  💯🍀😘💥

Jeśli chcesz dołączyć do mojego zespołu, napisz do mnie klikając tutaj .

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk