4 błędy śniadaniowe – które sprawiają – że ludzie przejadają się

4 błędy śniadaniowe – które sprawiają – że ludzie przejadają się. Jest uniwersalną prawdą, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia. Dlatego wiele osób stara się trzymać zasady, którą zalecam, aby być zdrowym lub stracić na wadze. Jednak bez względu na to, jak wiele osób je śniadanie, nadal czuje się głodny na długo przed porą lunchu, dlaczego tak jest?

Moje plany treningowo – dietetyczne pomaga kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

Chodzi o to, że twoje śniadanie powinno być dość specyficzne. Jeśli rano zjesz zbyt dużo słodkiego jedzenia – zapewniam, że nie tylko ci to nie pomoże, ale także sprawi, że poczujesz się głodna na długo przed porą lunchu. Dlatego dzisiaj zwrócę uwagę na cztery główne błędy śniadaniowe, które ci w przyszłości pomogą.

# 1. Chleb i dżem

Oczywiście jest to najłatwiejsza wersja kanapkowa i może wydawać się świetnym pomysłem z samego rana. Jednak ani chleb, ani dżem nie są dla ciebie tak dobre, jeśli chcesz zachować kondycję i wytrzymać do 2 posiłku. Dlatego lepiej zamień dżem na masło orzechowe i zwykły chleb na pełnoziarnisty.

# 2. Poranna herbata

Nie ma nic złego w piciu herbaty lub kawy, o ile nie zawiera ona cukru. Zamiast tego możesz dać trochę miodu lub stewii, jeśli nie możesz tego wypić inaczej, ale pamiętaj, by dodać je z umiarem.

# 3. Jedzenie bezglutenowe

Jedzenie bezglutenowe na śniadanie również nie jest dobrym pomysłem. Chodzi o to, że produkty bezglutenowe są zbyt łatwe do strawienia, a to sprawi, że za 1 godzinę znowu będziesz głodna.

# 4. Koktajle

Nie ma nic złego w porannym koktajlu, ale z umiarem. Aby upewnić się, że smoothie jest zdrowe, musisz dodać równą ilość jagód i warzyw. W przeciwnym razie zbyt wiele jagód sprawi, że poziom cukru przekroczy granicę, a to z pewnością nie będzie dobre i zaczniesz być głodna po godzinie czasu. Więcej warzyw to dobre rozwiązanie.

Pamiętaj, że chce, abyś ty i inni bliscy żyli zdrowym, szczęśliwym życiem! Twoje zdrowie jest cenną rzeczą; opiekuj się swoim ciałem i umysłem, aby móc żyć pełnią życia – pamiętaj, że masz tylko jedno!

Podziel się tym ze znajomymi i rodziną i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

Moje plany treningowo – dietetyczne pomaga kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk