3 sposoby na pozbycie się upartego tłuszczu po 40 -stce

gosia kalos, po 40 -stce, brzuch

3 sposoby na pozbycie się upartego tłuszczu po 40 -stce. Sama mam 45 lat i doskonale rozumiem kobiety po 40 – stce, które chcą zrzucić pare kilogramów, a jest bardzo ciężko. Z wielu powodów tkanka tłuszczowa jest uparta i nie chce zejść tak łatwo. Prowadzę wiele kobiet, w moim wielu, a nawet panie starsze i muszę Ci powiedzieć, że świetnie sobie radzą, ale proces w odchudzaniu jest dłuższy.

W miarę kiedy produkcja estrogenów u kobiet gwałtownie spada, przyrost masy ciała w części środkowej może stać się walką.

Początek procesu

Niektóre kobiety zauważają tłuszcz brzuszny i inne przybieranie na wadze, gdy tylko wchodzą w okres okołomenopauzalny, który może wahać się od dowolnego miejsca w połowie lat 30. do połowy lat 50-tych. W tym okresie przejściowym ciało kobiety spowalnia produkcję estrogenów. To, w połączeniu z bardziej siedzącym trybem życia, może prowadzić do upartego tłuszczu w brzuchu.

Trzypłaszczyznowe podejście do pokonywania  tłuszczu w brzuchu

Podczas gdy ciało i styl życia każdej kobiety jest wyjątkowe, istnieją trzy główne strategie pozbywania się tłuszczu z brzucha: zwiększone ćwiczenia, spożywanie mniejszej ilości kalorii i picie odpowiedniej ilości wody. Jeśli zrobisz te trzy rzeczy, utrata masy ciała jest gwarantowana.

To powiedziawszy, ważne jest, aby pamiętać, że nie możesz „wyszkolić” swojego ciała, aby przechowywać tłuszcz tam, gdzie chcesz. National Institutes of Health przeprowadził szeroko zakrojone badania i ustalił, że dystrybucja tłuszczu jest w dużej mierze genetyczna. Jeśli twoje ciało jest na stałe przystosowane do przechowywania tłuszczu na brzuchu, całkowita utrata tłuszczu jest jedynym sposobem na jego zwalczanie.

Kliknij Tutaj po współpracę.

Ćwicz i to ciężko

Najlepszym sposobem na stopienie tłuszczu są ćwiczenia siłowo-areobowe. Podczas gdy brzuszki i przysiady mogą napinać mięśnie brzucha, utratę tłuszczu pokrywającego te mięśnie najlepiej osiągnąć poprzez ćwiczenia, które sprawiają, że twoje serce szybciej pompuje i krew też szybciej płynie. Jazda na rowerze, pływanie i treningi w domu. z obciążeniem są świetnymi opcjami o niewielkim wpływie. Jeśli jesteś miłośnikiem sportu na świeżym powietrzu lub byłałś w młodszym wieku, zajęcia takie jak turystyka piesza, kajakarstwo i wspinaczka skałkowa to wspaniałe ćwiczenia aerobowe. Oczywiście przed rozpoczęciem porozmawiaj ze swoim trenerem osobistym o swoim planie ćwiczeń.

Podczas gdy otłuszczenie brzucha w okresie menopauzy i około-menopauzie jest spowodowane zmianami hormonalnymi i prawdopodobnie bardziej siedzącym trybem życia, dodatkowa waga może zniknąć. Utrzymanie dobrego nawodnienia, obserwowanie spożycia kalorii i uczestniczenie w ćwiczeniach  może pomóc utrzymać płaski brzuch.

Napisz do mnie m.klos@mataleo.eu

80%kobiet po 40 – stym roku życia, ma przeogromną nadwagę i wyglądają jak balony. To przede wszystkim świadczy o braku ruch i obżarstwie. I takim głupim myśleniu…a jak już urodziłam dzieci i jetem po 40 rokiem życia to mogę być gruba. Właśnie się z tobą nie zgodzę. Po 40-stce jesteś narażona przy tej otyłości na rożnego rodzaju chorób, a główna choroba, która atakuje znienacka to rak i czasami nie ma odwrotu i czasu na treningi, bo trzeba przejść skomplikowane badania czy chemoterapie.

W moje 40-ste urodziny ja sobie obiecałam, że chcę umrzeć ze starości, a nie w chorobie i z bólami i świetnie mi idzie. Ty też tak możesz. Napisz do mnie po współpracę już dziś i zacznij dbać o siebie. Kliknij Tutaj.

Sukces ma wiele ojców i wiele matek. Musisz wierzyć w ten cel i on nie bierze się ze szczęścia. On bierze się od porażki do porażki, aż osiągniesz swój cel. Życie jet piękne i trzeba być pozytywnej myśli.  Jeśli nie wiesz jak trenować to zapraszam do współpracy na treningi online Skype. Razem możemy dużo, motywacja i wycisk jest Gratis. Kliknij Tutaj!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk