3 przekąski, które pomogą Ci spalić tłuszcz w ciągu dnia

TRENUJ z gosią klos

3 przekąski, które pomogą Ci spalić tłuszcz w ciągu dnia. Kiedy próbujesz schudnąć i nadać kształt swojemu ciału, przekąski mogą pomóc.

Przeczytaj  dobrze artykuł i zapisz sobie te przekąski.

Posiadanie przekąski wciągu dnia może powstrzymać cię przed tak drapieżnym jedzeniem wszystkiego, gdy nadejdzie czas posiłku. Sztuką jest przekąsić właściwe rzeczy. Oznacza to brak chipsów, cukierków lub ciasteczek.

Zamiast tego musisz wybrać zdrowe przekąski, które zaspokoją głód, załadują cię odżywkami i mają niską zawartość kalorii. Podczas gdy żadne jedzenie nie niszczy tłuszczu, jedzenie przekąsek pełnych białka i błonnika pomaga budować mięśnie, które podpalają tłuszcz, zwiększając metabolizm.

Oto kilka pysznych wyborów.

1. AVOCADO Z SEREM BIAŁYM – Moje Ulubione

Awokado robi wyjątkową przekąskę, ponieważ ma zdrowe tłuszcze, które zaspokajają głód i pomagają zachować zdrowie. Wypełnienie awokado twarogiem zwiększa spożycie białka. Możesz zjeść połowę awokado i dodać tylko kilka łyżek twarogu, aby zapobiec nadmiernemu spożyciu kalorii. Całość posypać przyprawami.

2. ASPARAGUS Z JAJKIEM NA TWARDO

To przepyszna przekąska jest łatwa do zrobienia i prawdopodobnie jest czymś, czego nie jesz codziennie. Pomyślna utrata wagi jest łatwiejsza, gdy mieszasz i zapobiegasz znudzeniu się tym samym przez cały czas. Przegryzaj jedno jajko na twardo połączone z 4 ugotowanymi szparagami, aby uzyskać idealną mieszankę białka i błonnika dla Twojej przekąski.

3. Łosoś w pomidorach i ogórkach

Łosoś niezwykle naładowany białkiem i dobrymi tłuszczami można połączyć z warzywami takimi jak pomidory czy ogórki. Wystarczy 150 g łososia i 200 gram warzyw, upieczonych w piekarniku. Zdrowe i szybkie w przygotowaniu posiłki dadzą ci energię do pokonywania słabości w kuchni. Nie każdy umie gotować, a ten przykład jest bardzo prosty w wykonaniu.

Oczywiście dodaj do tego wszystkiego odpowiedni trening w domu lub na siłowni, ale najważniejsze abyś się ruszała. Kliknij tutaj po taki plan treningowy, wykup i działamy.

 

  • Jeśli ten tekst trafia do Ciebie – podziel się nim ze znajomym.
  • Zostaw proszę komentarz. Dla Ciebie to moment, a dla mnie istotna wskazówka.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk