3 najlepsze i najgorsze suplementy na utratę tłuszczu z brzucha

jaka masz figurę - gruszka i jabłko

3 najlepsze i najgorsze suplementy na utratę tłuszczu z brzucha. Wczoraj pisałam w sowim artykule na temat tabletek i koktajli, że są złe i najlepiej zjeść jedno jabłko niż faszerować się chemią. Suplementy na utratę tłuszczu należą do najbardziej rozpowszechnionych i opłacalnych rodzajów suplementów dostępnych na rynku. Wiele osób ma dużo tłuszczu do stracenia i nie ma nic przeciwko umieszczaniu dodatkowych 100 czy 200 złotych na miesiąc w celu przyspieszenia procesu lub ułatwienia.

Aby to osiągnąć, mam zaskakująco dużo dowodów na temat ogólnej utraty tłuszczu; co działa, a co nie, i wykracza poza te dwa pytania po prostu ogólna wiedza na temat przyrostu tkanki tłuszczowej i utraty tkanki tłuszczowej oraz jak nimi manipulować.

Mimo to uważam, że marketing buzuje przed nauką ze zdumiewającą szybkością, a nasza nauka o „tłuszczu z brzucha” pojawiła się dużo później niż dodatki do niej co jest nie zgodne z naszymi prawami.

Trening online Kliknij Tutaj.

Tak, są różne rodzaje tłuszczu, a jeden z nich gromadzi się wokół brzucha i nie jest tak prosto go zlikwidować, jak kupowanie najnowszego i najlepszego suplementu do sprzedaży. Jest kilka zastrzeżeń i niuansów, jeśli chodzi o ludzi, którzy mają nienormalną ilość tłuszczu wokół brzucha, w porównaniu do klatki piersiowej i nóg i istnieją sposoby aby poprawić zdrowie i utratę tłuszczu.

Ale najpierw musimy przejść zarówno terminologię, jak i praktyczność.

Top 3 żywność na utratę tłuszczu z brzucha

Jabłko
Woda z cytryną i imbirem
Błonnik

Najgorsze 3 suplementy na utratę tłuszczu z brzucha

Garcinia Cambogia
Kofeina
Słodziki niskokaloryczne

Jeśli masz dość dużo tłuszczu, ale jest rozłożony na całym ciele, jednak nie jest to nienormalny rozkład tłuszczu; jesteś po prostu gruba. W tym przypadku trening w domu kub na siłowni i powinnaś trzymać się dobrego ogólnego planu odchudzania. Kliknij tutaj po taki plan. Celem utraty tłuszczu, jeśli masz nieprawidłową dystrybucję, jest zarówno całkowita utrata tkanki tłuszczowej, ale także trzeba pamiętać, że twoje okoliczności są nieco inne niż u kogoś, kto ma ogólnie zrównoważoną dystrybucję tłuszczu.

Istnieją dwie główne kwestie, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o nieprawidłową dystrybucję tłuszczu:

Rodzaje tkanki tłuszczowej.

Hormony i ogólny stan ciała, które są z nimi powiązane. Tkanka tłuszczowa nie jest taka sama, ani metabolicznie, ani wizualnie. Podobnie jak w twoim ciele są różne rodzaje mięśni (szkielet, typ, który możemy kontrolować, i mięśnie gładkie, takie jak jelita, których nie możemy kontrolować) istnieją różne rodzaje tkanki tłuszczowej.

Tłuszcz podskórny – jest typem skostniałym blisko powierzchni, z którym wszyscy jesteśmy dobrze zaznajomieni. Chociaż nadmiar tłuszczu dowolnego typu jest niezdrowy, tłuszcz ten jest ogólnie postrzegany jako najzdrowszy typ.

Trzewny  tłuszcz – ciała jest twardszym, gęstszym rodzajem tkanki tłuszczowej, znajdującym się pod skórą i przede wszystkim w okolicy brzucha. Zapewnia ochronę fizyczną narządom i odgrywa bardzo ważną rolę w zarządzaniu zdrowiem poprzez hormony.

Zaotrzewnowe tkanki tłuszczowej – jest rodzajem tłuszczu, który jest na dolnej części pleców. Jest zawsze na twoim ciele, chyba że spadniesz poniżej 5% tkanki tłuszczowej, co z powodu braku tego tłuszczu może uszkodzić twoje nerki.

Tłuszcz zaotrzewnowe dosłownie podtrzymuje nerki, a jeśli go nie ma, ciężar nerek naciska na rurki łączące je z pęcherzem i powoduje uszkodzenia. To jeden z powodów, dla których słyszysz o kulturystach, którzy cierpią na niewydolność nerek ze względu na wyjątkowo niski poziom tkanki tłuszczowej.

W większości przypadków, gdy patrzymy na nienormalne rozkłady tłuszczu, patrzymy na podwyższone poziomy tłuszczu trzewnego w porównaniu z tłuszczem podskórnym. Z powodu tłuszczu trzewnego znajdującego się wokół narządów, a tłuszcz podskórny jest wszędzie, czasami widzisz, że badania decydują o pomiarze obwodu talii w połączeniu z całkowitą masą ciała i procentem tkanki tłuszczowej. Dzieje się tak, ponieważ obwód w talii jest tanim sposobem przybliżenia poziomu tłuszczu w ciele.

Jeśli chodzi o utratę tłuszczu z brzucha, będziesz musiała stracić zarówno trzewny jak i podskórny tłuszcz. Gdy schudniesz to, co masz więcej na początku, zostanie utracone w wyższym stopniu w kolejnych miesiącach, więc dobra robota, po prostu mając tłuszcz brzucha, tracisz go szybciej. Tylko treningiem możesz go zlikwidować, sama dieta nie pomoże.

Trening online Kliknij Tutaj

Dowody na nienormalnie wysoki poziom trzewnej tkanki tłuszczowej pokazują, że wiąże się to z większym ryzykiem cukrzycy, chorób sercowo-naczyniowych i wieńcowych, problemów z nerkami, takich jak kamienie moczowe, wszystko Więc im szybciej możesz go zgubić, tym lepiej.

Jeśli ogólnie rzecz biorąc utrata tłuszczu z całego ciała to maraton, który wymaga czasu i cierpliwości, utrata trzewnej tkanki tłuszczowej świadczy o tym, że musisz zacząć trenować. Innego sposobu nie widzę.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku, Twitterze lub gdziekolwiek spędzasz wolny czas online! 🙂

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk