3 kombinacje żywności które mogą przyspieszyć utratę wagi – Gosia Klos

12 produktów na spalanie

3 kombinacje żywności które mogą przyspieszyć utratę wagi – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Czy zmieniasz ciągle dietę, aby uzyskać piękne plażowe ciało na lato lub na inne okazje? Czy wiesz, że łączenie pokarmów razem może pomóc Ci stracić na wadze? Nikt nie lubi ograniczeń, jeśli chodzi o odchudzanie. Wszyscy lubimy różnorodne przyjemności, które nadają naszemu posiłkowi wyśmienity smak.

Dziś pokaże wam jak łączyć i przyspieszyć Twoje wysiłki związane z odchudzaniem. Wydobądź jak najwięcej z posiłków korzyści, jedząc te pyszne, zdrowe potrawy, które sycą i pomagają spalać tłuszcz.

Oczywiście połączenie z ćwiczeniami daje większe rezultaty. Kliknij tutaj po trening z 12 ćwiczeniami.

1. Płatki owsiane + Masło Orzechowe

Płatki owsiane to jedno z najzdrowszych zbóż na Ziemi jest również doskonałym źródłem ważnych witamin, minerałów, błonnika i przeciwutleniaczy. Owies jest bogaty w rozpuszczalny beta-glukan błonnika, który pomaga obniżyć poziom cholesterolu i cukru we krwi, wspomaga zdrowe bakterie jelitowe i zwiększa uczucie sytości.

Masło orzechowe to po prostu puree z orzeszków ziemnych. Zawiera około 25% białka, dzięki czemu jest doskonałym źródłem białka pochodzenia roślinnego. Ponadto ma niską zawartość węglowodanów i jest dobrym źródłem zdrowych tłuszczów, co sprawia, że jest odpowiedni dla osób z cukrzycą typu 2 lub osób przestrzegających diety niskowęglowodanowej.

Połącz te 2 składniki na , dodaj owoce i jogurt naturalny.

płatki oswiane i masło orzechowe

2. Szpinak + Jabłko + Imbir

Szpinak ma niską zawartość węglowodanów, ale dużo nierozpuszczalnego błonnika – ten rodzaj błonnika ma wiele zalet dla trawienia, zawiera duże ilości karotenoidów, witaminy C, witaminy K, kwasu foliowego, żelaza i wapnia oraz zmniejsza stres oksydacyjny . Ponadto szpinak zawiera duże ilości azotanów, które pomagają w regulacji ciśnienia krwi.

Jabłka składają się w 85% z wody, mają niską gęstość energii i niską zawartość kalorii, a wszystkie te właściwości pomagają w utracie wagi. Są bogate w błonnik, który pomaga sprzyjać sytości i redukcji apetytu, a tym samym kontroli wagi. Ponadto jabłka mają kilka zdrowych cech, które współpracują ze sobą, aby korzystnie wpływać na kontrolę poziomu cukru we krwi, zdrowie serca, ryzyko raka i funkcjonowanie mózgu.

Imbir jest bogaty w gingerol, substancję odżywczą o bardzo silnych właściwościach przeciwzapalnych i przeciwutleniających. Wydaje się, że imbir przyspiesza opróżnianie żołądka, co może być korzystne dla osób z niestrawnością i podobnymi dolegliwościami żołądkowymi.

Jabłka i jego produkty

3. Figi + Orzechy Brazylijskie

Figi są niskokaloryczne i nie zawierają tłuszczu, co czyni je idealnym zamiennikiem niezdrowej przekąski. Są bogate w błonnik, który pomaga zwalczać zaparcia i zapewnia uczucie sytości przez dłuższy czas. Ponadto są bogate w przeciwutleniacze, które, jak się uważa, redukują szkodliwe dla komórek wolne rodniki w naszym organizmie.

Orzechy brazylijskie są bogate w błonnik, który pomaga obniżyć poziom cholesterolu. Są również dobrym źródłem przeciwutleniacza zwanego selenem, który wspomaga funkcje odpornościowe i przyspiesza metabolizm. Częste spożywanie może faktycznie pomóc w utracie wagi, ponieważ powoduje uczucie sytości, a to może skutkować mniejszym spożyciem mniej zdrowych przekąsek.

Oczywiście połączenie z ćwiczeniami daje większe rezultaty. Kliknij tutaj po trening z 12 ćwiczeniami.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk