3 ĆWICZENIA Z PLANK – VIDEO

trening na brzuch w domu i na siłowni - Gosia Klos

3 ĆWICZENIA Z PLANK – VIDEO. Uwielbiam PLANKI czyż nie są piękne, prawda?  Jeśli to było twoje zmartwienie przez cały czas, najwyższy czas, żebyś przestała narzekać i faktycznie zrobiła trening. Jednym z najbardziej skutecznych ćwiczeń dla miłosnych uchwytów jest trening deski, ponieważ będą one wzmacniać mięśnie, a także wzmacniać kręgosłup. Aha i czy wspominiałam, jak to też da ci tę wyrzeźbioną figurkę moje, panie!

Tak więc schodź na podłogę i poruszaj tym ciałem za pomocą tych trzech efektywnych treningów deski.

Nie żeby cię przestraszyć, ale jeśli twoje ciało jest sztywne przez jakiś czas, deska może wydawać się zniechęcającym zadaniem dla Ciebie. Ale jeśli chcesz te sexy ciałko na lato, jest to najlepszy sposób na zrobienie tego w krótkim czasie. W przypadku treningu na desce pamiętaj, że twoje ciało musisz cały czas utrzymywać ciało w linii prostej, a brzuch cały czas spinaj, aby móc prosto ustawić kręgosłup. Zacznij od standardowej deski – umieść przedramiona na podłodze z łokciami ustawionymi poniżej ramion. Twoje ramiona powinny być równoległe do ciała z odległością między ramionami. Przytrzymaj pozycję przez około dwie minuty lub możesz nawet wypróbować pompki, ale upewnij się, że pozycja twoich rąk się nie zmienia.

1.Deska zapewni ci nie tylko doskonałą linię talii, ale również wzmocni twoje ścięgna, pośladki, ramiona, plecy i wewnętrzne uda. Kiedy już opanujesz standardową deskę, będziesz miała wytrzymałość i możesz skupić się na desce typ 2. W tym celu przekręć ciało z jednej strony na drugą, ale spowolnij ruchy, ponieważ nie chcesz, abyś zranił siebie. Powtórz 15 razy i zrób trzy zestawy dla idealnej sesji treningowej.

2.

Chcesz czegoś bardziej mocnego? Typ 3 to jest to. Deska podnóża jest idealna dla Ciebie! Będzie działać na nogi i talię.  Wykonaj 10 wyciągów po jednej stronie, a następnie przełącz nogi. Regularne robienie tego powoli, ale na pewno, pozbędzie się tego wierzchu z muffinem i pomoże ci obnosić się z tą seksowną talią. Pamiętaj, że aby wykonać wszystkie ćwiczenia musisz zmieć zdrowe plecy, a jeśli nie jesteś pewna czy jesteś gotowa, skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Po więcej info napisz do mnie. Ułożę dla ciebie plan dietetyczny, a trening domowy za DARMO!

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk