3 alternatywne ćwiczenia z siłowni – które możesz wykonywać w domu

Bieżnia i schody

3 alternatywne ćwiczenia z siłowni – które możesz wykonywać w domu.

Regularne ćwiczenia to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić dla swojego zdrowia, ale zawsze coś nam w tym przeszkadza. Na przykład, według statystyk, jednym z głównych powodów, dla których ludzie rezygnują z członkostwa w siłowniach, są wysokie koszta lub daleki dojazd do siłowni

Tak mi powiedziały moje podopieczne, z którymi ćwiczę on-line w domu 1 na 1 przez kamerkę. Czasami również piszecie do mnie, że macie dużą otyłość i się wstydzicie chodzić na siłownie. Dlatego zgłaszacie się do mnie po takie treningi.

Kliknij tutajpo współpracę.

Znalazłam 3 świetne sposoby, aby zawsze być w formie bez konieczności wychodzenia z domu lub wydawania kasy..

1.Ściana do ćwiczeń siłowych i gibkościowych.

Jeśli chcesz wzmocnić nogi i tułów, możesz użyć dowolnej ściany w domu jako narzędzia do ćwiczeń. W ten sposób można łatwo wykonywać pompki na podwyższeniu, stanie na rękach, rozciąganie.

Siłownia vs dom

2.Bieżnia i schody domowe.

Używanym sprzętem na siłowniach są bieżnie i symulatory rowerowe do ćwiczeń cardio, ponieważ są one bardzo przydatne do ćwiczeń. Jednak nie martw się, jeśli nie masz go w domu lub nie możesz chodzić na siłownię – ten sam efekt możesz uzyskać, usługi ze schodów w domu, biura lub w miejscu publicznym.

Możesz zobaczyć na moich LIVE, jak dziewczyny wchodzą i schodzą z góry schodów. Ty też możesz spróbować.

Bieżnia i schody

3.Wykroki ze sztangą i walizką w domu.

Jeśli potrzebujesz trochę ćwiczeń, takich jak wypady czy pompki, ale chodzenie na siłownię i używanie specjalnego sprzętu nie wchodzi w grę, możesz spróbować wykonać te same ćwiczenia z obciążonym plecakiem. Zaawansowani ciężarowcy mogą wykonywać te ćwiczenia, trzymając jeszcze cięższe przedmioty.

Wykroki w domu

Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i Twojej motywacji, ale powiem wam szczerze, że wczoraj oglądając kabaret w telewizji, przeraziłam się. Widownia, kobiety i mężczyzni byl otyli, panowie z dużymi brzuchami, a panie z boczkami.

Polskie społeczeństwo bardzo się roztyło w ostatnich czasach. A wystarczy, że można zmienić same nawyki żywieniowe np; obiad zjeść bez sosów, czy śniadanie bez chleba. Trochę ruchu i zobaczycie efekty.

Przez otyłość możesz spowodować, że będziesz chorować w późniejszym czasie na inne choroby. Ale może być tak, że przez choroby jesteś otyła. Tak, czy siak ruch to zdrowie i to w każdym wieku tym bardziej w zaistniałej sytuacji pandemicznej.

Zacznij, a zobaczysz, że twoje ciało będzie wdzięczne! Napisz do mnie i zaczynamy!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk