21-dniowy program dla początkujących – Podejmij Wyzwanie

21 Dni Prrogram na Pośladki

21-dniowy program dla początkujących – Podejmij Wyzwanie

Jeśli nigdy wcześniej nie trenowałaś, start może być dla Ciebie dość trudny. Nie masz wystarczających kondycji i możesz nie być gotowa do samodzielnego wykonywania ćwiczeń. Ale jeśli jesteś gotowy do podjęcia wysiłków, poradzisz sobie z tym problemem.

Dziś mam 3 tygodniowy plan treningowy dla tych, którzy postanowili zadbać o formę, ale nie wiedzą od czego zacząć. Te ćwiczenia nie są trudne. Ale świetnie nadają się do przygotowania mięśni i serca do późniejszych cięższych treningów.

Ćwiczenia podane poniżej należy wykonywać pięć dni, a po każdym z nich będą dni odpoczynku (wspólnie jeden tydzień). W weekend odpoczywasz  W dniach rekonwalescencji powinnaś wykonywać rozciąganie. Pomoże zmniejszyć ból mięśni i zapobiegnie kontuzjom w przyszłości.

1.Przysiady ze sztangielką.

Ważne w tym ćwiczeniu jest ustawienie nóg. Kolana nie mogą wychodzic poza palce, plecy są ustawiona prosto, a głowa nie parzy w dół. Takie przysiady wykonaj 4 x 15 powtórzeń.

2.Wykroki do boku.

Ważne w tym ćwiczeniu jest ustawienie pleców i nóg. Kiedy noga idzie do boku, plecy muszą być proste, a oczy patrzą przed siebie. Zrób 15 x 3 serie.

.

3.Wyskoki nóg na bok.

W tym ćwiczeniu ważne jest ustawienie nóg z plecami, aby były praktycznie w jednej lini. Nie garbić się i nie wypinać pośladków. Zrób 3 serie po 12 powtórzeń.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk