12-min trening ujędruiący i redukujący tłuszcz z brzucha – bioder – ud

trening na pośladki

12-min trening ujędruiący i redukujący tłuszcz z brzucha – bioder – ud. Połączenie zdrowego odżywiania i odpowiednich ćwiczeń fizycznych jest bardzo ważne dla skutecznego odchudzania. O tym już pewnie wiecie, bo o tym piszę w każdym artykule.

Jeśli chcesz zbudować zgrabne i smukłe ciało, musisz trenować z osobistym trenerem. Mało tego, możesz zaoszczędzić czas i ćwiczyć w domu, ponieważ stworzyłam skuteczny dwunastominutowy trening w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej brzucha i usunięcia cellulitu z pośladków i ud.

Ten trening składa się z wielu skutecznych ćwiczeń, takich jak przysiady, podskoki, podnoszenie pośladków, mostki, brzuszki, ćwiczenia na  uda i bioderka.

Stosuj tę procedurę ćwiczeń każdego dnia, aby rozwijać siłę i elastyczność. Po prostu nie zapomnij rozgrzać swojego ciała rozgrzewką porzed rozpoczęciu treningu i rozciągnij ciało pięciominutowym rozciąganiem po zakończeniu treningu.

# 1. Przysiady (30 razy x 4 serie)

– Połóż stopy na szerokość barków, jednocześnie utrzymując klatkę piersiową do góry i napięte mięśnie brzucha.

– Rozpocznij ruch od podniesienia rąk w kierunku klatki piersiowej. W tym samym czasie zegnij się na kolanach i odsuń biodra, jakbyś siedziała na krześle.

– Gdy uda ułożą się równolegle do podłoża, zatrzymaj się, a następnie poprowadź biodra do przodu, aby powrócić do pozycji wyjściowej.

# 2. Przysiad na palcach (20 razy x 4 serie)

– Stań prosto z prostym kręgosłupem. Ustaw stopy szerszej niż szerokość ramion. Palce u nóg powinny być skierowane na ukos.

– Powoli zejdź na dól i brodą pochyloną lekko do góry. Twoje kolana powinny podążać za palcami po przekątnej.

– Ukończ przysiad o szerokiej postawie, ustawiając uda równolegle do podłoża. Zatrzymaj się i powoli wróć do pozycji wyjściowej bez blokowania kolan.

# 3. Pośladki w górę (20 razy x 4 serie)

– Połóż się na macie do ćwiczeń z ugiętymi kolanami, tak aby stopy spoczywały płasko na podłodze. Połóż dłonie po bokach, dłonie płasko dla stabilności.

 – Podnieś pośladki z podłogi, rozkładając biodra w górę, jednocześnie naciskając pięty. Kontynuuj, aż plecy, biodra i uda znajdą się w linii prostej. Przytrzymaj, ściśnij pośladki.

– Wróć do pozycji początkowej, opuszczając biodra z powrotem na podłogę.

Jak sama widzisz, ćwiczenia nie są trudne, ale wymagają precyzji i techniki jeśli chcesz szybko mieć efekty.

Kliknij tutaj po współpracę!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk