10 Szybkich Wskazówek

10-Szybkich-Wskazowek-gosia-klos-mataleo-eu-

10 Szybkich Wskazówek

Wskazówka 1:

Ustaw swoje cele treningowe – w przeciwnym razie będziesz się działać po omacku – od przypadku do przypadku. Staraj się pracować systematycznie o stałych porach dnia. Gdy dopiero zaczynasz, pamiętaj o technice małych kroków.

Wskazówka 2:

Każdy z nas jest inny, dlatego przestań przyrównywać się do kogokolwiek. Jedyna osoba, do której powinnaś się przyrównywać jesteś ty sama z wczoraj. To znaczy przyrównuj się do samej siebie!!! Od innych możesz czerpać inspirację, jak na przykład: skoro jej się udało, to mi też się uda.

Wskazówka 3:

Mężczyźni chudną szybciej niż kobiety ze względu na fakt, że mają większą masę mięśniową i mogą spalić od 30 do 40 procent więcej kalorii w tym samym treningu. Nie jest realne, aby zobaczyć te same wyniki w tym samym okresie czasu, gdy ćwiczysz z partnerem.

Wskazówka 4:

Gdy masz silne pragnienie na coś słodkiego, spróbuj garść domowych przekąsek: migdały, orzechy sojowe, suszona żurawina, jabłko, jogurt naturalny.

Wskazówka 5:

Eksperymentuj ze świeżymi ziołami: rozmaryn, szałwia, tymianek, mięta, koper. Nie tylko dodają smaku do posiłków, ale także dodają wiele składników odżywczych.

Wskazówka 6:

Urozmaicaj treningi. Przechodzenie do siłowni dzień po dniu może stać się męczące, szczególnie dla początkujących. A ostatnią rzeczą, jakiej chcesz się bać i unikać to treningi. Zamiast tego, zaczerpnij świeżego powietrza i spaceruj, biegaj, jeździj rowerem, lub graj z rodziną w gry na świeżym powietrzu.

Wskazówka 7:

Ustaw przypomnienie (telefon, komputer, kalendarz), aby co godzinę rozciągnąć się, zrobić kilka lekkich ruchów (przysiady, pompki na ścianie, skłony) albo po prostu wstań i zacznij chodzić po pokoju.

Wskazówka 8:

Świat jest twoją siłownią. Grabienie liści, przycinanie krzewów, wyniesienie śmieci, odbiór dzieci ze szkoły. Wykorzystaj każdą okazję aby zrobić coś dla ciała. Inna sztuczka: Wstań, podczas rozmowy telefonicznej, zrób kilka przysiadów, itp.

Wskazówka 9:

Wstań 15 minut wcześniej i spróbuj ćwiczeń rozciągających.

Wskazówka 10:

Rób zakupy z zaplanowaną kartką raz w tygodniu, starając się kupować produkty wartościowe na cały tydzień. Unikaj słodyczy. W ten sposób można więcej czasu spędzić razem i planować posiłki rodzinnie.

A czy ty masz swoje własne sztuczki, z których korzystasz? Napisz w komentarzu poniżej.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk